Podrobné informace

Presept - šumivé tablety pro dezinfekci ploch, zajišťující dokonalou difúzi účinné látky v roztoku (proti bakteriím, mykobakteriím, virům včetně HIV, hepatitidě B, sporám).

Informace o produktu

Výrobce: Johnson & Johnson s.r.o.
Značka: PRESEPT
Kód výrobku: 50998
Kód EAN: 0320276
Držitel rozhodnutí: Johnson & Johnson s.r.o.

Účinné látky
Dichlorizokyanurát sodný

Užití
Dezinfekční tablety či granule pro přípravu roztoku určeného k dezinfekcí povrchů, pracovních ploch, nástrojů, příborů, nádobí, k dezinfekci kojeneckých lahví, savek apod.

Kontraindikace
Nepoužívat přípravek na desínfekci pokožky a na chemické odpady. Nemíchat s kyselinami a kationaktivnimi detergenty. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Obsahuje aktivní chlor - odbarvuje některé druhy látek.

Poznámka
Cílem společnostiAdvanced Sterilization Products (ASP), společnosti Johnson & Johnson, s. r. o. je zlepšení kvality života a snížením nákladů ve zdravotnictví významným omezením výskytu infekčních chorob na celém světě. Výrobky ASP jsou určeny k zabránění přenosu infekce především v oblasti ošetřováni zdravotnického instrumentária prostřednictvím špičkových dezinfekčních a čisticích prostředků a nejmodernější metody sterilizace.

Složení
Tablety nebo granule obsahují bezvodý dichlorizokyanurát sodný.rozpouští se ve studené vodě po dobu závislé na množství a konzistenci vody

Recenze

Recenze produktu Presept des. tbl. 100

Diskuze

Diskuze k produktu Presept des. tbl. 100

Přidat nový příspěvek do diskuze