Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické potřeby Zdravotnický materiál Pinzety, nůžky

Pinzety, nůžky

Pinzety a nůžky by neměly chybět v žádné domácnosti. Jsou všestrannými pomocníky, kteří mají nezastupitelné místo v každém šuplíku či lékárničce. V nabídce naší online lékárny najdete kvalitní chirurgické nůžky s tupým nebo ostrým hrotem i se sklonem, které jsou nyní povinnou součástí každé autolékárničky. Pokud tedy máte novou lékárničku a chybí vám v ní už jen nůžky, máte příležitost si ji dovybavit.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Pinzety, nůžky - detailní popis

Chirurgické nůžky se totiž využívají nejen ve zdravotnictví, ale také v poskytování první pomoci při úrazech na pracovišti či při autonehodách.

Pinzety pro každou příležitost

Stejně důležité jako nůžky jsou i pinzety.

  • Jednorázové pinzety využijete například při manipulaci s kontaktními čočkami, kdy dodržíte hygienu a vyhnete se tak riziku přenosu infekce do oka.
  • Pinzety na klíšťata oceníte doma především v létě, kdy je aktivita klíšťat nejvyšší. Díky speciální pinzetě klíště bezpečně vytáhnete, aniž byste ho přetrhli a museli se ho dotýkat.
  • Klasická pinzeta je součástí každého kosmetického kufříku, o čemž vědí své především dámy. Ale pomůže i s třískou nebo vyndat korálek z dětského nosíku.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka