Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Kapr 2016 - plovák

Presept des. tbl. 100

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Presept des. tbl. 100
Presept - šumivé tablety pro dezinfekci ploch, zajišťující dokonalou difúzi účinné látky v roztoku (proti bakteriím, mykobakteriím, virům včetně HIV,...Více informací
Kód výrobku: 50998
Cena s DPH: 642 Kč
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Presept des. tbl. 100

Účinné látky
Dichlorizokyanurát sodný

Užití
Dezinfekční tablety či granule pro přípravu roztoku určeného k dezinfekcí povrchů, pracovních ploch, nástrojů, příborů, nádobí, k dezinfekci kojeneckých lahví, savek apod.

Kontraindikace
Nepoužívat přípravek na desínfekci pokožky a na chemické odpady. Nemíchat s kyselinami a kationaktivnimi detergenty. Uvolňuje toxický plyn při styku s kyselinami. Obsahuje aktivní chlor - odbarvuje některé druhy látek.

Poznámka
Cílem společnostiAdvanced Sterilization Products (ASP), společnosti Johnson & Johnson, s. r. o. je zlepšení kvality života a snížením nákladů ve zdravotnictví významným omezením výskytu infekčních chorob na celém světě. Výrobky ASP jsou určeny k zabránění přenosu infekce především v oblasti ošetřováni zdravotnického instrumentária prostřednictvím špičkových dezinfekčních a čisticích prostředků a nejmodernější metody sterilizace.

Složení
Tablety nebo granule obsahují bezvodý dichlorizokyanurát sodný.rozpouští se ve studené vodě po dobu závislé na množství a konzistenci vody

Vánoce 2016

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

PharmDr. Pavel Škvor, MBA
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu