Podrobné informace

Intenzivní anticelulitní kúra s mořskými řasami a esenciálním olejem ze skořice. Viditelné výsledky již po 10 dnech používání. Podporuje obnovu kolagenu

Informace o produktu

Výrobce: HEDELAB S.A.
Značka: PHYTODERMA
Produktová řada: Phytoderma
Kód výrobku: 30813
Kód EAN: 5410759211001
Držitel rozhodnutí: HEDELAB S.A.

Zahřívací zeštíhlovací gel

 • Intenzivní anticelulitní kúra s mořskými řasami a esenciálním olejem ze skořice.
 • Viditelné výsledky již po 10 dnech používání.

 • Podporuje pokrevní pokožky
 • Zlepšuje lymfatickou drenáž
 • Snižuje křehkost žilních stěn
 • Dodává pokožce minerální látky
 • Podporuje obnovu kolagenu
 • Zmírňuje vznik strií
 • Napomáhá stahování pórů, štěpení tuků a detoxikaci tkání

VLASTNOSTI:
Spojení účinků výtažků z mořských řas, přesličky, břečťanu a jírovce příznivě působí na poškozenou nebo povolenou pokožku a nově utváří siluetu postavy. Již po 10 dnech používání zaregistrujete výrazné omezení výskytu celulitidy a nepůvabných tukových polštářků.
Díky bohatému obsahu stopových prvků, vitamínů a minerálních látek podporuje mezibuněčnou výměnu a vylučování odpadních a toxických látek z těla. Snižuje nahromadění tuku a přebytečné vody v tkáních.
Gel působí jako tonikum cévní soustavy se silným účinkem vitamínu P, který snižuje křehkost kapilár a průchodnost jejich stěn. Aktivuje krevní oběh a napomáhá zpětnému toku žilním systémem.
Obsahuje velké množství křemíku a draslíku, které se díky svým regeneračním a posilujícím účinkům podílí na vytváření některých složek pokožky jako je kolagen a elastin. Zvyšují pružnost pokožky, což napomáhá předcházet vzniku strií. Obsažené esenciální oleje z citronu vyvolají adstringentní účinek, z rozmarýnu posílení krevního oběhu.
Přítomnost až 90% skořicových aldehydů vyvolává na místě aplikace hřejivý účinek, aktivuje krevní oběh, a tím se zvyšuje absorpce aktivních zeštíhlujících látek.

SLOŽENÍ:
Výtažek z mořských řas, přesličky, břečťanu, jírovce, citronu, esenciální olej ze skořice, rozmarýnu a citronu.

Způsob použití:
Přiměřené množství gelu naneste 2x denně ráno a večer jemnou masáží na postižená místa. Pokračujte v aplikaci nejméně 2 týdny bez přerušení. Hřejivý účinek gelu vyvolává zvýšení prokrvení pokožky a tím ošetřená místa na chvíli zčervenají. Proto nedoporučujeme nanášet bezprostředně po teplé koupeli, neboť hřejivý pocit může být velmi silný. Během kúry doporučujeme užívat doplněk stravy Distilad´Algue s 100% výtažkem z mořských řas, zeleného čaje a citrusových plodů. Napomáhá odstranění přebytečné vody z tkání, detoxikaci a hubnutí (viz nabídka doplňků stravy Vitadiet)

Balení:
150 ml

Recenze (4)

Recenze produktu Phytoderma zahřívací zeštíhlovací gel 150 ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (3)

40 %

(3) (2)

80 %

jediný gel na celulitidu, který mi opravdu pomohl (ale samozřejmě to chce i trochu toho pohybu ;)

 • je super,. opravdu hřeje a pomáhá
 • smrdí :D

(3) (4)

100 %

(4) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Phytoderma zahřívací zeštíhlovací gel 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze