Podrobné informace

I pes potřebuje mít čisté uši, nehrozí v nich totiž žádná infekce. Olejové kapky do uší pro psy vyčistí a ošetří psí ucho šetrně a účinně.

Informace o produktu

Výrobce: TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK
Značka: PETS ARE FRIENDS
Kód výrobku: 54129
Kód EAN: 8594060112350
Držitel rozhodnutí: TOPVET MVDR.JIŘÍ PANTUČEK

Uši jsou u psů velmi citlivým orgánem, zvláště pejsci s převislýma ušima jsou náchylní ke vzniku různých zánětů nebo jiných nemocí uší. Je třeba je preventivně chránit pravidelnou očistou.

Olejové ušní kapky pro psy jsou kosmetický veterinární přípravek pro pravidelné čištění uší vašich psích společníků od prachu, ušního mazu a dalších nečistot.

V kapkách jsou obsaženy rostlinné silice, které uši dezinfikují a napomáhají jejich ochraně proti vzniku nežádoucí mikroflóry a případnému vzniku zánětu zvukovodu.

Jak olejové kapky do uší pro psy používat

Pro zdraví i spokojenost vašeho psa je vhodné čistit uši alespoň jednou za dva až tři týdny. Zvýšeného účinku dosáhnete tím, že nejprve vyčistíte uši vašeho psa lihovými ušními kapkami a odstraníte tak nahromaděný ušní maz a jiné nečistoty. Poté dočistíte uši olejovými ušními kapkami, nanesenými na vatovém tamponku tak, že opatrně očistíte celou vnitřní plochu ušního boltce. Olejové kapky dočistí, současně zklidní a ošetři pokožku.

Pokud zpozorujete u svého psa přílišné škrábání v uších, třepání hlavou nebo naklánění hlavy ke straně, může to být projev začínajícího zánětu. Svému psímu kamarádovi ulevíte od bolesti tím, že mu mírně nahřátými olejovými ušními kapkami vytřete ucho.

Aplikace olejových kapek není rozhodně náhradou odborného vyšetření veterinářem.

Recenze zákazníka

Olejové kapky jsou opravdu šetrné a mému psovi v uších nevadí. Můj pes má převislé uši a tak nejdem pro zánět daleko, ale tyhle kapky fakt dobře vyčistí uši a i kůže je po nich ošetřená. “

Recenze (5)

Recenze produktu PETS are Friends Ušní kapky olejové pro psy 50 ml a.u.v.

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 88 %.

Přidat recenzi produktu

(11) (6)

100 %

(11) (7)

80 %

(10) (10)

100 %

fungují

(10) (7)

100 %

potřebné

  • pro kočičí ouška dobré na čištění

(9) (11)

60 %

Zatím jsem je použila jen jednou, ale evidentně se našemu kokršpanělovi ulevilo.

Diskuze

Diskuze k produktu PETS are Friends Ušní kapky olejové pro psy 50 ml a.u.v.

Přidat nový příspěvek do diskuze