Lékárna.cz
Hledat

PANADOL Extra rapide 500 / 65 mg 12 šumivých tablet

Léčivý přípravek
PANADOL Extra rapide 500 / 65 mg 12 šumivých tablet

Vhodný k úlevě při bolesti a horečce, díky kombinaci dvou léčivých látek má rychlejší nástup účinku. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

Více informací

Skladem více než 5 kusů Dnes odešleme, u vás zítra

89 Kč

Garance dobré rady Ověřit vzájemné působení s jiným léčivem

89 Kč

Přidejte ještě

Do košíku
Do košíku

PANADOL Extra rapide 500 / 65 mg 12 šumivých tablet

Vhodný k úlevě při bolestech hlavy (včetně migrény), bolesti zad, zubů a bolesti při menstruaci. Též přináší úlevu od nepříjemných příznaků chřipky a nachlazení, jako jsou bolesti svalů, kloubů a bolest v krku, a snižuje horečku. Po poradě s lékařem se Panadol Extra Rapide může užívat k potlačení bolesti při revmatických onemocněních, jako je artróza (degenerativní kloubní onemocnění), a při neuralgii (bolest pociťovaná v průběhu nervu).

Léková forma

Šumivé tablety.

Léčivá látka, její množství

Léčivými látkami jsou paracetamolum 500 mg a coffeinum 65 mg v 1 šumivé tabletě.

Jak užívat

  • K vnitřnímu užití. Tabletu přípravku Panadol Extra Rapide je třeba před užitím nejprve nechat rozpustit ve sklenici vody.

  • Nepřekračujte doporučené dávkování. Časový odstup mezi jednotlivými dávkami musí být minimálně 4 hodiny.

  • Užívejte nejnižší účinnou dávku po nejkratší dobu nutnou ke zlepšení příznaků onemocnění.

  • Neužívejte s dalšími přípravky obsahujícími paracetamol.
  • Bez porady s lékařem neužívejte tyto léčivé přípravky déle než 7 dnů. Nedochází-li ke zmírnění příznaků onemocnění do 3 dnů, poraďte se o dalším postupu s lékařem.

Na co si dát pozor

  • Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte déle než 7 dnů.
  • Přípravek Panadol Extra Rapide obsahuje paracetamol, neužívejte jej současně s jinými léky obsahujícími paracetamol. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater.
  • Během léčby tímto přípravkem nesmíte pít alkoholické nápoje.
  • Přípravek není určen pro děti mladší 12 let.
  • Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.
  • Tento lék obsahuje kofein. Při užívání tohoto léku se vyvarujte přílišného pití nápojů obsahujících kofein (např. čaj, káva nebo některé nápoje s kofeinem). Vysoký příjem kofeinu vede nejčastěji k podráždění žaludku (pocit na zvracení), může také vést k obtížím se spánkem, třesu, nepříjemným pocitům na hrudi (způsobeným zrychleným tlukotem srdce), může vyvolat úzkost, podrážděnost nebo bolest hlavy.

Balení

Balení obsahuje 12 šumivých tablet. 

Nežádoucí účinky

Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků (vuz příbalový leták), sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci.

Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na adresu:

Státní ústav pro kontrolu léčiv Šrobárova 48 100 41 Praha 10

webové stránky: www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

PANADOL Extra rapide 500 / 65 mg 12 šumivých tablet

95 %
Hodnotilo: 14 zákazníků
5
8x
4
6x
3
0x
2
0x
1
0x

Informace o produktu

Značka:
Kód výrobku:
364483
Kód EAN:
8596149000015
Kód SÚKL:
ATC kód:
ATC název:
Paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Farmakoterapeutická skupina:
analgetika | jiná analgetika a antipyretika | anilidy | paracetamol, kombinace kromě psycholeptik
Cesta podání:
Perorální podání
Země původu:
Irsko

Oznámit nežádoucí účinky

PANADOL Extra rapide 500 / 65 mg 12 šumivých tablet

95 %
Hodnotilo: 14 zákazníků
5
8x
4
6x
3
0x
2
0x
1
0x
90 % Ověřený zákazník z Heureka.cz

Při včasném podání na začátku nachlazení, učinkuje na 100%. Přidám k tomu ještě jeden šum. vitam. C 1000 a je to ověřeno - perfektní.

100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz

v extrémní migréně zabere rychle a nebolí z něj žaludek

100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
vždy mi zabere na bolest hlavy

doporučuji

90 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
Jediná věc, co zabere na migrénu a to do 10 minut
Chuť, ale zvyknete si

Běžný panadol mi nikdy nepomohl ani trochu, ale tento obsahuje kofein, který stahuje cévy a při migréně jsou cévy roztažené, takže to v kombinaci s paracetamolem přináší úlevu. Doporučuji

100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
rychlost ucinku
paralen neni idealni pro jatra

ok

100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
rychlý účinek

na doporučení mé sestry,trpím bolestmi zad a hlavy,vždy rychle zabere

90 % Ověřený zákazník z Heureka.cz

Opravdu funguje. Celkem rychle dokáže ulevit od bolestí (hlava, menstruační atd.).

100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
Dobrá cena
Nic

Doporučuji

100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
OPRAVDU RYCHLÁ ÚLEVA OD BOLESTI

ROZHODNĚ DOPORUČUJI

80 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
zabírá rychle
není drahý
chuť nic moc, taková slaná voda :)

doporučila bych

PANADOL Extra rapide 500 / 65 mg 12 šumivých tablet

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Přidat nový příspěvek do diskuze

Další balení

PANADOL Extra rapide 500 / 65 mg 12 šumivých tablet

PANADOL Extra rapide 500 / 65 mg 12 šumivých tablet

Léčivý přípravek

PANADOL Extra rapide 500 / 65 mg 12 šumivých tablet

Vhodný k úlevě při bolesti a horečce, díky kombinaci dvou léčivých…

Skladem více než 5 kusů

89 Kč

Mohlo by vás zajímat

Do košíku
Do košíku
Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.