Podrobné informace

Klidný spánek, volné a snadné dýchání.

Informace o produktu

Výrobce: ZOBELE INDUSTRIE CHIMICHE S.P.A.
Značka: OLYNTH
Kód výrobku: 68189
Kód EAN: 5010123730239
Držitel rozhodnutí: ZOBELE INDUSTRIE CHIMICHE S.P.A.

Zdarma bonus v hodnotě 91 Kč.

Bojuje s rýmou, když vy spíte.

Na český trh přichází unikátní novinka Olynth Aromatherapy – elektrický vaporizér s výměnnými polštářky s obsahem aromatických olejů – mentholu, eukalyptu a kafru, které mají zklidňující účinky na nosní sliznice. Elektrický odpařovač pomáhá při rýmě a nachlazení a je určen zejména na noc. Celých 8 hodin uvolňuje přírodní složky, které průběžně pročišťují nosní průduchy, a tím zlepšují kvalitu spánku. Olynth Aromatherapy může sloužit také jako prevence k posílení dýchacích cest v období chřipek a nachlazení.

Olynth Aromatherapy je bezpečný moderní produkt na přírodní bázi s jednoduchou obsluhou. Z ochranného obalu vyjmete polštářek s bylinnými silicemi, vložíte jej do vaporizéru a zasunete do elektrické zásuvky. Intenzita závisí na vzdálenosti od zdroje, velikosti místnosti a síle větrání. Efekt se dostavuje do 60-90 minut. Vhodné pro dospělé a děti od 3 měsíců.

Tři bylinné součásti Olynthu Aromatherapy – eukalypt, mentol a kafr – byly vybrány tak, aby co nejúčinněji uvolňovaly dýchací cesty, a tím napomohly klidnému spánku.

Blahovičník kulatoplodý (Eucalyptus globulus – strom původem pocházející z Austrálie) – eukalyptový olej je jeden z nejúčinnějších při všech dýchacích obtížích, jako jsou například nachlazení, viróza, rýma, bronchitida, astma. Čistí vzduch a dezinfikuje, tlumí migrénu, podporuje koncentraci. Posiluje imunitní systém. Australští domorodci, odkud obrovský strom, z jehož listů se získává silice, pochází, věří, že má kouzelné léčivé vlastnosti a vyhání i negativní energii.

Máta peprná (Mentha piperita L.) – kříženec divoce rostoucích druhů (zejména máty vodné, klasnaté a dlouholisté). Pěstuje se v několika kulturních odrůdách ve většině evropských zemí na velkých plochách. Sbírají se listy a bohatě olistěná nať, z nichž se získává mentol, který má osvěžující a protizánětlivé účinky. Mátová silice se používá k inhalacím při rýmě, zánětech hrtanu a průdušek nebo jako kloktadlo. Příznivě působí na nervovou soustavu, proti křečím trávicího ústrojí a nadýmání, a také jako prostředek k povzbuzení chuti k jídlu.

Kafrovník lékařský (Cinnamomum camphora) – strom, pocházející z pobřeží východní Asie. Je však pěstován i mimo svou domácí oblast, například na Srí Lance, v Brazílii a v jižní Africe. Z listů, dřeva i kůry se získává kafr, jehož osvěžující vůně pomáhá při nachlazení, kašli, bronchitidě a chřipce. Často se také používá ve formě různých mastí nebo balzámů.

Svoboda pro váš nos i v noci.
Olynth Aromatherapy doplňuje řadu produktů Olynth nosní spreje pro použití ve dne a Olynth Aromatherapy v noci.

Olynth Aromatherapy se prodává ve dvou verzích:
Olynth Aromatherapy elektrický odpařovač + 5 náplní, Olynth Aromatherapy 5 náhradních náplní

Recenze (1)

Recenze produktu Olynth Aromatherapy odpařovač

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 40 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (0)

40 %

Diskuze (8)

Diskuze k produktu Olynth Aromatherapy odpařovač

Přidat nový příspěvek do diskuze

(0) (0) (0) 17/02/2008

Martina M. - Olynth odpařovač

Mohou ten výrobek používat i těhotné.

Vstoupit do diskuze

(0) (0) (0) 14/02/2008

Eva K. - fakt super:)

Nejdřív se mi mentolová vůně zdála hodně silná, ale pak v poho. A hlavně - moje osmiměsíční dcerka spala PRVNÍ noc úplně v klidu BEZ RÝMY a uspaného nosíku!!!

Vstoupit do diskuze

(0) (0) (3) 14/02/2007

Josef B. - Na kolik nocí?

Na kolik nocí vystačí jeden polštářek? Jen na těch 8 hodin (jednu noc)?

Vstoupit do diskuze

(2) (0) (0) 10/02/2007

Mirka J. - Olynth

Je výborný zkusili jme ho celá rodina, myslím, že kor pro malé děti a kojence je lepší než kapání do nosu

Vstoupit do diskuze

(0) (0) (0) 09/02/2007

Kateřina Š. - zbytecnost

sice to docela pekne voni, ale na dychani to teda nepomaha ani nahodou.

Vstoupit do diskuze