Podrobné informace

Krém s obsahem hadího jedu.

Informace o produktu

Výrobce: OLIMPEX
Značka: OLIMPEX
Kód výrobku: 297
Kód EAN: 8594004011114
Držitel rozhodnutí: OLIMPEX

Viperoderm je specifický masážní krém s obsahem hadího jedu. Jeho složení je patentově chráněno. Krém byl testován na katedře tělovýchovného lékařství FN v Olomouci (Prof. MUDr. Z. Jirka, CSc.) a katedře FTK UP v Olomouci (Doc. Dr. J. Riegrová, CSc.) a to s velmi dobrým výsledkem.

Cit. z posudku: Krém má velmi dobrou vstřebatelnost díky dobře řešenému základu... Jeho hlavní účinnou látkou je zmijí jed... efekt je potenciován osvěžující přítomností kafru... při použití Viperodermu dochází ke zmírnění, až odstranění bolestivosti v postižených místech... tiší revmatické bolesti kloubů.... žádný negativní účinek nebyl zjištěn.

Krém Viperoderm je vhodný ke zmírnění revmatických obtíží a bolestí kloubů a páteře. Je zvláště vhodný při bolestech zad a kříže, způsobených neúměrným pracovním zatížením, nebo nepřiměřeným sportovním výkonem. Podporuje prokrvení tkáně a tím zlepšuje výměnu látek a regeneraci. Upravuje bolestivé stavy pohybového aparátu. Nesmí být aplikován na sliznice a otevřená poranění.

Použití:
Na postižené místo se nanese malé množství krému a vmasíruje se do pokožky. Opakovat 2-3x denně podle potřeby.

Recenze (3)

Recenze produktu Olimpex Viperoderm-krém s hadím jedem 100 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 87 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (1)

60 %

(0) (0)

100 %

účinný

  • účinný

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Olimpex Viperoderm-krém s hadím jedem 100 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze