Podrobné informace

Nutrilon mléčná HA kaše rýžová s obsahem HA mléka, bez lepku, pro děti s alergií v rodině. Od ukončeného 4. měsíce.

Informace o produktu

Výrobce: NUTRICIA
Značka: NUTRILON
Kód výrobku: 227592
Kód EAN: 8590340116100
Držitel rozhodnutí: NUTRICIA

Obilno - mléčná kaše pro děti s alergií v rodině. Jestli Vaše děťátko dostává HA mléko, je důležité dodržovat HA dietu i při podávání kaší. Běžné mléčné kaše nejsou pro děti s rizikem vzniku alergie vhodné, protože obsahují neupravenou bílkovinu, která může vyvolat alergickou reakci. Nutrilon HA kaše je jediná mléčná kaše, která již obsahuje HA mléko!

Proč dávat dětem Nutrilon kaši HA

Alergická onemocnění se řadí mezi nejčastější chronické choroby. Zvýšené riziko vzniku alergie hrozí především dětem, jejichž rodiče či sourozenci alergií již trpí. Pokud takové dítě nemůže být kojeno, mělo by dostávat speciální kojeneckou výživu, tzv. HA mléko (hypoantigenní mléko).  Bílkovinná část, která je zdrojem látek vyvolávajících alergii, je v HA mléku upravena (částečně naštěpena) tak, že snižuje riziko vzniku alergických reakcí. Nutrilon nabízí kompletní portfolio HA mlék a jako jediný na trhu i speciální mléčnou HA kaši.

Výhody kaše Nutrilon HA

  • částečně naštěpená bílkovina pro snížení alergenicity
  • unikátní směs prebiotik scGOS/lcFOS (9:1), které přirozeně podporují zdravou střevní mikroflóru dítěte, a chrání jej tak zevnitř
  • všechny důležité vitamíny a minerální látky
  • neobsahuje lepek

Jak to funguje?

Při procesu hydrolýzy se bílkovina štěpí na kratší řetězce, čím se snižuje její dráždivost pro dětský organismus a snižuje se pravděpodobnost vzniku alergické reakce. Chuť kaše je mírně nahořklá, co je způsobeno naštěpením bílkoviny. Nemějte však obavy, pokud  Vaše děťátko pije HA mléko, je na tuto chuť již zvyklé.

Balení obsahuje 225 g.

Recenze (5)

Recenze produktu Nutrilon HA kaše rýžová mléčná 225 g

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 84 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (3)

100 %

(4) (3)

100 %

(3) (2)

60 %

(2) (4)

100 %

(4) (2)

60 %

Diskuze

Diskuze k produktu Nutrilon HA kaše rýžová mléčná 225 g

Přidat nový příspěvek do diskuze