Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Volně prodejné léky » Doplňková výživa

Nutrego FORTE lesní jahoda por.sol.1x330

Potravina pro zvláštní lékařské účely
Kód výrobku: 449869

Klinická výživa pro ty, co mají zvýšenou spotřebu bílkovin. Výživa obahuje živiny, vitamíny,minerály, stopové prvky důležité pro oslabený organismus.

Více informací

96 Kč

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Vše za 99 Kč

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace Nutrego FORTE lesní jahoda por.sol.1x330

Klinická výživa pro ty, co mají zvýšenou spotřebu bílkovin. Výživa obahuje živiny, vitamíny,minerály, stopové prvky důležité pro oslabený organismus.

Potravina pro zvláštní lékařské účely je hrazena jako úplná enterální výživa (v limitu 2250kcal/den): pokrývá 100 % denních potřeb makronutrientů i mikronutrientů nemocným, kteří nemohou přijímat potřebné množství výživy perorální cestou a k podávání výživy se zpravidla zavádí sonda (naso-gastrická nebo naso-jejunální) nebo perkutánní gastrostomie nebo jejunostomie. U některých nemocných, zejména s těžkými poruchami polykání běžné stravy, může být úplná enterální výživa popíjena (Huntingtonova choroba, stavy po ozáření dutiny ústní a jícnu apod.).

Jde o hyperenergetický přípravek enterální výživy, který je určen pro kompenzaci a korekci těžkých deficitů energie proteinu a ostatních makro- i mikro-nutrientů. Je indikován pro nemocné ve fázi rehabilitace (kdy jsou zvýšené energetické nároky) a je vhodný i u chorob, které vyžadují restrikci tekutin (kardiální a renální selhání). Přípravek neobsahuje vlákninu. Je proto určen k podávání kratšímu než 2 měsíce jako jediný zdroj výživy nebo v případech, kdy je podání vlákniny kontraindikováno.

Jednoznačnou podmínkou použití je schopnost gastrointestinálního traktu strávit a vstřebat nutriční přípravek. Efektivita podávání přípravku musí být součástí pravidelných kontrol u předepisujícího lékaře a současně zaznamenaná v dokumentaci.

 

Složení

voda, fruktózo-glukózový sirup, maltodextrin, bílkoviny z kravského mléka, řepkový olej, citronan vápenatý, fosfát draselný, citronan draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý, cholin bitartrát, citronan sodný, chlorid sodný, emulgátor E 471, aroma, meruňkové aroma, barvivo: beta karoten, L-askorban sodný, pyrofosforečnan železitý, DL-α-tokoferyl-acetát, chlorid chromitý, síran zinečnatý, molybdenan sodný, nikotinamid, jodid draselný, seleničitan sodný, síran manganatý, retynil-acetát, D-panthothenát vápenatý, síran měďnatý, D-biotin, cholekalciferol, kyselina listová, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, fluorid sodný, riboflavin, fylochinon, enzym laktáza.

Nutriční hodnoty v jednom balení (330 ml): 


• energie: 667 kcal
• bílkoviny 28 g
• tuky 26,4 g
• cukry 52,1 g

Doporučená denní dávka

1 lahvička při doplňkové výživě, 3 lahvičky při kompletní výživě

Informace o produktu

Výrobce: BOHEMILK
Značka: NUTREGO
Kód výrobku: 449869
Kód EAN: 8592206345037
Kód SÚKL: 0217222
Cesta podání: Perorální podání
Držitel rozhodnutí: BOHEMILK

Oznámit nežádoucí účinky

Příbalový leták

Příbalový leták Nutrego FORTE lesní jahoda por.sol.1x330

Příbalovou informaci k produktu Nutrego FORTE lesní jahoda por.sol.1x330 zobrazíte nebo stáhnete zde: Nutrego FORTE lesní jahoda por.sol.1x330.pdf

Recenze

Recenze Nutrego FORTE lesní jahoda por.sol.1x330

Diskuze

Diskuze Nutrego FORTE lesní jahoda por.sol.1x330

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám