Úvodní strana Děti a maminky Dětská výživa Dětské nápoje Zeleninové šťávy

Zeleninové šťávy pro děti

Stálicí mez dětskými nápoji jsou mrkvové šťávy. Nenadchnou, neurazí… Vaše dítko ale jistě potěšíte, pokud je říznete něčím zajímavým, nejlépe ovocného charakteru. Ve hře se tak ocitá například jablko nebo banán… Nebo vyzkoušejte trojkombinaci plodů. Samozřejmě, že si tyto nápoje můžete doma vytvořit čerstvé sami, ale někdy se prostě vyskytnete v obchodě s barevnou, a tím pádem lákavou, nabídkou nejrůznějších nápojů, tak proč dětem občas nedopřát nějaký ten jejich “drink”? Pití takové zeleninové šťávy dodá jejich tělíčku vitamíny, minerály a vlákninu.

Zeleninové šťávy pro děti - detailní popis

Na výrobu dětských ovocných a zeleninových nápojů se specializují firmy, jako jsou Hamé, Hipp a pojmem se stalo i dětské pití Kubík.

Naše doporučení

Úplně nejlépe uděláte, když si pořádně přečtete složení dětských nápojů a sáhnete pouze po těch, které jsou 100% nebo kde je napsáno, že neobsahují aromata, konzervanty a barviva.

V neposlední řadě si můžete dopřát také sami. Zeleninové šťávy oceníte například v období diet nebo detoxikací organizmu – zasytí a dodají vše potřebné.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka