Podrobné informace

Balení 10 ks mezizubních kartáčků OrHit

Informace o produktu

Výrobce: HUSCH, s.r.o.
Značka: ORHIT
Kód výrobku: 10893
Kód EAN: 8594041413087
Držitel rozhodnutí: HUSCH, s.r.o.

Mezizubní kartáčky OrHit splňují ty nejnáročnější požadavky na dokonalé vyčištění mezizubních prostor, což nedokáže sebelepší zubní kartáček. V mezerách mezi zuby totiž ulpívají zbytky potravy a sídlí zde škodlivé bakterie, které se velmi rychle vyvíjejí a napadají zubní sklovinu. Toto vede ke vzniku zubního kazu. Bakterie rovněž napadají okolní dásně, které pak krvácejí, trpí záněty a výsledkem je paradentóza.

Ideálním nástrojem k vyčištění dentálních prostor je právě mezizubní kartáček OrHit vyrobený z kvalitních materiálů a schválený Státním zdravotním ústavem v Praze. Jeho nylonová vlákna jsou totiž velmi jemná, ale zároveň odolná. Bezchybně tak odstraňují nánosy ze zubních stěn a zpevňují dásně.

Náhradní kartáčky (koncovky) jsou nabízeny v šesti různých velikostech (průměrech) od nejtenčího (fialová koncovka, 0,35/1,9 mm) vhodného do úzkých mezizubních prostor, až po nejširší (zelená koncovka, 0,5/3,0 mm), který pohodlně vyčistí i velké mezery. V nabídce je také kuželovitý kartáček OrHit (oranžová koncovka, 0,5/2,0-4,0 mm), jenž díky své proměnlivé šířce dobře obslouží i různě široké mezery v zubním aparátu.

Samotné kartáčky (koncovky) se vkládají do ergonomické rukojeti, která umožňuje vhodně vést vlastní mezizubní kartáček. Díky oddělitelnosti kartáčku od rukojeti lze kombinovat při čištění různě široké kartáčky podle potřeby v závislosti na velikostech "děr" mezi zuby, které jsou obvykle rozdílně široké. Zároveň při opotřebení kartáčku (štětinek, vláken) není nutné vyhazovat celý komplet, ale zůstává rukojeť k dalšímu využití, což velmi zlevňuje užívání.

Recenze (1)

Recenze produktu Náhradní mezizubní kartáčky 10 ks Orhit 0,4/2,0 (3087)

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Náhradní mezizubní kartáčky 10 ks Orhit 0,4/2,0 (3087)

Přidat nový příspěvek do diskuze