Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

MIRACLEAN spray na opalování OF 30 pro děti 150 ml

100
1
starstarstarstarstar  100 %
Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
MIRACLEAN spray na opalování OF 30 pro děti 150 ml
Spolehlivě chrání proti UVB i UVA záření, je fotostabilní a vysoce odolný proti vodě. Více informací
Kód výrobku: 53694
Cena s DPH: 199 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku MIRACLEAN spray na opalování OF 30 pro děti 150 ml

Ostatní Sprej na opalování pro děti OF Spolehlivě chrání proti UVB i UVA záření, je fotostabilní a vysoce odolný proti vodě (i po 80 min. koupání vykazují účinnost vyšší než 95 %, tzn. že jedna aplikace přípravku ochrání dětskou pokožku až po dobu půl dne pobytu na slunci). Praktické dávkování ve formě spreje, velmi snadno se roztíá. Má modré zabarvení pro pobavení Vašich dětí při roztírání. Tento přípravek byl vyroben pomocí nejmodernějších dostupných technologií za použití moderních složek a unikátních kombinací aktivních ochranných látek.

Nadměrné dávky slunečního záření lidskému zdraví škodí a dětem dvojnásob. Dětská pokožka má slabou imunitu a velmi lehce se spálí. Podle nejnovějších výzkumů je známo, že dítě do 10 let věku je vystaveno téměř polovině veškerých negativních vlivů slunečního záření za celý život. Jakékoli poškození kůže je ukládáno do tzv. kožní banky, kumuluje se a v dospělosti pak může vést až ke vzniku rakoviny kůže. Děti je proto třeba chránit před slunečním zářením mnohem důkladněji než dospělé. K tomu slouží vysoce kvalitní opalovací přípravky.

Dětské opalovací přípravky musí:

  • spolehlivě chránit proti UVB i UVA záření
  • být fotostabilní(nesmějí na slunci ztrácet účinnost)
  • být klasifikovány jako vysoce extra odolné proti vodě
  • být kosmeticky elegantní a dermálně příznivé.

Dostává se Vám do rukou výrobek, který výše uvedené požadavky naprosto splňuje. Použíté nejmodernější ochranné filtry, které jsou klasifikovány jako 100 % fotostabiln, ani po celodenním pobytu na slunci neztrácejí účinnost. Spolehlivě chrání v celém UV spektru a jednotlivé filtry vykazují vůči sobě synergii, tj. několikanásobně zvyšují účinnost použitých ochranných filtrů. Tyto filtry zde nepronikají do hloubky kůže jako u většiny opalovacích přípravků a nezpůsobují tak sluneční alergie ani při vysokých ochranných faktorech (OF). Opalovací přípravky MIRACLEAN po zaschnutí vytvoří na kůži ve vodě nerozpustný film. Použité filtry jsou tak spolehlivě chráněny proti smytí a otěru. Podle zdravotnické organizace FDA jsou výrobky na opalování MIRACLEAN klasifikovány jako vysoce extra odolné proti vodě.

JAK PŘÍPRAVKY HODNOTÍ ODBORNÍK?

Vyjádření Ing. Karla Janeše, CSc., vývojová laboratoř JKC Cosmetics:

"Nejnovější nedráždivé účinné látky použité ve velmi nízkých koncentracích v přípravku MIRACLEAN opalovací spray pro děti vykazují minimální možnou dráždivost dětské pleti. Ochranné UV filtry použité v receptuře jsou nerozpustné a nemohou proto míti negativní vliv na pokožku. K dosažení optimální ochrany jsou přípravky odolné proti smývání vodou, testováním byla zjištěna 95% odolnost proti smytí. Zvolené UV filtry dávají spolehlivou ochranu v UVB i UVA oblasti. V neposlední řadě je nutno zdůraznit vhodnou aplikační formu, umožňující velmi snadné nanášení přípravků rozprášením pomocí vhodného rozprašovače. Výrobky řady MIRACLEAN představují špičku v opalovací technice na našem trhu."

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz