Oblíbené položky

Úvodní strana » Péče pro krásu a osobní hygienu » Opalovací prostředky » Opalovací krémy

MIRACLEAN spray na opalování OF 30 pro děti 150 ml

Kód výrobku: 53694

100 % 1 recenze

Spolehlivě chrání proti UVB i UVA záření, je fotostabilní a vysoce odolný proti vodě.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze (1)
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - MIRACLEAN spray na opalování OF 30 pro děti 150 ml

Spolehlivě chrání proti UVB i UVA záření, je fotostabilní a vysoce odolný proti vodě.

Informace o produktu

Výrobce: EKOCHEM COSMETICS
Značka: CLEAN
Kód výrobku: 53694
Kód EAN: 8594001424917
Držitel rozhodnutí: EKOCHEM COSMETICS

Ostatní Sprej na opalování pro děti OF Spolehlivě chrání proti UVB i UVA záření, je fotostabilní a vysoce odolný proti vodě (i po 80 min. koupání vykazují účinnost vyšší než 95 %, tzn. že jedna aplikace přípravku ochrání dětskou pokožku až po dobu půl dne pobytu na slunci). Praktické dávkování ve formě spreje, velmi snadno se roztíá. Má modré zabarvení pro pobavení Vašich dětí při roztírání. Tento přípravek byl vyroben pomocí nejmodernějších dostupných technologií za použití moderních složek a unikátních kombinací aktivních ochranných látek.

Nadměrné dávky slunečního záření lidskému zdraví škodí a dětem dvojnásob. Dětská pokožka má slabou imunitu a velmi lehce se spálí. Podle nejnovějších výzkumů je známo, že dítě do 10 let věku je vystaveno téměř polovině veškerých negativních vlivů slunečního záření za celý život. Jakékoli poškození kůže je ukládáno do tzv. kožní banky, kumuluje se a v dospělosti pak může vést až ke vzniku rakoviny kůže. Děti je proto třeba chránit před slunečním zářením mnohem důkladněji než dospělé. K tomu slouží vysoce kvalitní opalovací přípravky.

Dětské opalovací přípravky musí:

  • spolehlivě chránit proti UVB i UVA záření
  • být fotostabilní(nesmějí na slunci ztrácet účinnost)
  • být klasifikovány jako vysoce extra odolné proti vodě
  • být kosmeticky elegantní a dermálně příznivé.

Dostává se Vám do rukou výrobek, který výše uvedené požadavky naprosto splňuje. Použíté nejmodernější ochranné filtry, které jsou klasifikovány jako 100 % fotostabiln, ani po celodenním pobytu na slunci neztrácejí účinnost. Spolehlivě chrání v celém UV spektru a jednotlivé filtry vykazují vůči sobě synergii, tj. několikanásobně zvyšují účinnost použitých ochranných filtrů. Tyto filtry zde nepronikají do hloubky kůže jako u většiny opalovacích přípravků a nezpůsobují tak sluneční alergie ani při vysokých ochranných faktorech (OF). Opalovací přípravky MIRACLEAN po zaschnutí vytvoří na kůži ve vodě nerozpustný film. Použité filtry jsou tak spolehlivě chráněny proti smytí a otěru. Podle zdravotnické organizace FDA jsou výrobky na opalování MIRACLEAN klasifikovány jako vysoce extra odolné proti vodě.

JAK PŘÍPRAVKY HODNOTÍ ODBORNÍK?

Vyjádření Ing. Karla Janeše, CSc., vývojová laboratoř JKC Cosmetics:

"Nejnovější nedráždivé účinné látky použité ve velmi nízkých koncentracích v přípravku MIRACLEAN opalovací spray pro děti vykazují minimální možnou dráždivost dětské pleti. Ochranné UV filtry použité v receptuře jsou nerozpustné a nemohou proto míti negativní vliv na pokožku. K dosažení optimální ochrany jsou přípravky odolné proti smývání vodou, testováním byla zjištěna 95% odolnost proti smytí. Zvolené UV filtry dávají spolehlivou ochranu v UVB i UVA oblasti. V neposlední řadě je nutno zdůraznit vhodnou aplikační formu, umožňující velmi snadné nanášení přípravků rozprášením pomocí vhodného rozprašovače. Výrobky řady MIRACLEAN představují špičku v opalovací technice na našem trhu."

Recenze (1)

Recenze produktu MIRACLEAN spray na opalování OF 30 pro děti 150 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu MIRACLEAN spray na opalování OF 30 pro děti 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

Zkušenosti uživatelů

Klára Z.

100 % 29/04/2013

Více
 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám