Podrobné informace

Menalind derm - Ošetřující mléko 300 ml Je vhodné na hydrataci velmi suché kůže. Doporučuje se pro zmírnění pocitu napětí kůže a na zlepšení jejího lipidového filmu po mytí a sprchování. . Sprchová emulze 200 ml - Obsahuje lipidy blízké kůži, je vhodná pro mytí a sprchování kůže celého těla. Má neutrální pH. Používání spolu s Menalind® Derm Ošetřujícím krémem napomáhá zklidnění kůže.

Informace o produktu

Výrobce: HARTMANN - RICO a.s.
Značka: MENALIND
Kód výrobku: 67199
Kód EAN: 4049500578660
Držitel rozhodnutí: HARTMANN - RICO a.s.

Menalind® derm je speciální kosmetická řada výrobků, vyvinutá pro ošetřování velmi suché a atopické kůže. Obsahuje vysoce hodnotné přírodní látky – ureu (močovinu) a pupalkový olej, které vracejí kůži potřebnou vlhkost a tuk. Tak se může opět sama chránit a uchovávat si elasticitu a vláčnost.

Užití Menalind derm Ošetřující mléko (3% urea)
Menalind derm Ošetřující mléko (3% urea) je vhodné pro péči o celé tělo. Je vhodné na hydrataci velmi suché kůže. Doporučuje se pro zmírnění pocitu napětí kůže a na zlepšení jejího lipidového filmu po mytí a sprchování. Promašťuje a hydratuje kůži.

Dávkování
Pro intenzívní péči o celé tělo se používá zpravidla dvakrát denně, ráno a večer, v případě potřeby i častěji. Po nanesení se lehce vmasíruje do kůže.

Sprchová emulze

Obsahuje lipidy blízké kůži, je vhodná pro mytí a sprchování kůže celého těla. Má neutrální pH. Používání spolu s Menalind® Derm Ošetřujícím krémem napomáhá zklidnění kůže.

Recenze (1)

Recenze produktu Menalind Derm tělové mléko 300 ml + sprchová emulze 200 ml + cd

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

používáme již delší dobu,máme vynikající výsledky...doporučuji všem,kteří se snaží zabránit vzniku proleženin...

  • cenově dostupný,osvědčená prevence proti dekubitům...

Diskuze

Diskuze k produktu Menalind Derm tělové mléko 300 ml + sprchová emulze 200 ml + cd

Přidat nový příspěvek do diskuze