Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnické testy » Ovulační testy

MEDPHARMA Ovulační test Komfort 20mlU/ml

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 357581
Jednorázová testovací tyčinka určená pro použití přímo do proudu moči – zvýšíte tak možnost vašeho otěhotnění.

Více informací

Běžná cena: 82 Kč
54 Kč
Ušetříte: 34 % (28 Kč)

Skladem zítra

V úterý 2. 6. odešleme, u vás ve středu 3. 6.

V úterý 2. 6. odešleme, u vás ve středu 3. 6.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace MEDPHARMA Ovulační test Komfort 20mlU/ml

Ovulační test zjišťuje přítomnost luteinizačního hormonu (LH) v moči, který Vám pomůže maximalizovat Vaše šance přirozeně otěhotnět. Luteinizační hormon (LH) je zodpovědný za konečnou fázi zrání a následnou ovulaci vajíčka.

Kdy nastává nejvhodnější období na otěhotnění?

K prudkému, ale krátkodobému zvýšení hladiny luteinizačního hormonu dochází 24–36 hodin před ovulací. Toto zvýšení je nazýváno LH nárůst. Pokud dojde k pohlavnímu styku v průběhu prudkého LH nárůstu (v den před ovulací a v den ovulace, tzn. v období 24–36 hodin po nárůstu luteinizačního hormonu), je největší pravděpodobnost, že otěhotníte. Ovulace může být nepravidelná z důvodů různých okolností, emocí a dalších faktorů v životě. Nelze tedy předpokládat, že ovulace nastane vždy ve stejnou dobu po menstruaci. Proto proveďte test v každém menstruačním cyklu znovu.

Jak funguje test v praxi?

Medpharma těhotenský test je imunochromatografický test založený na stanovení lidského luteinizačního hormonu (LH) sendvičovou imunoanalytickou metodou. Tento ovulační test obsahuje speciálně upravenou membránu s navázanými protilátkami, které s tímto hormonem specificky reagují. Speciální protilátky se nacházejí na membráně v testovací i kontrolní zóně.

Po aplikaci vzorku moči dochází ke vzlínání vzorku membránou kapilárním působením až ke kontrolní zóně. Negativní výsledek testu (nedostatečně vysoká hladina LH) se projeví pouze vznikem růžovo-fialově zbarveného proužku v kontrolní zóně „C“. V případě pozitivního nálezu se objeví růžovo-fialově zbarvený proužek také v testovací zóně „T“. Růžovo-fialový proužek v kontrolní zóně se musí objevit při každém testování, slouží jako vnitřní kontrola správné funkce činidel a správného provedení.

Informace o produktu

Výrobce: MEDPHARMA S.R.O.
Značka: MEDPHARMA
Kód výrobku: 357581
Kód EAN: 8594045473216
Držitel rozhodnutí: MEDPHARMA S.R.O.

Recenze

Recenze MEDPHARMA Ovulační test Komfort 20mlU/ml

Diskuze

Diskuze MEDPHARMA Ovulační test Komfort 20mlU/ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám