Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Ortézy a bandáže

Maxis-rukavice II.vel.4 - recenze

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 100531
Jsou určeny pro pacientky po ablaci prsu, zbaví nepříjemné bolesti a otoků horní končetiny. Návlek je dodáván v provedení s rukavicí v celku i zvlášť.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Maxis-rukavice II.vel.4

Jsou určeny pro pacientky po ablaci prsu, zbaví nepříjemné bolesti a otoků horní končetiny. Návlek je dodáván v provedení s rukavicí v celku i zvlášť.

Informace o produktu

Výrobce: MAXIS a.s.
Značka: MAXIS
Kód výrobku: 100531
Kód EAN: 8591285775148
Držitel rozhodnutí: MAXIS a.s.

Užití
Pažní návleky MAXIS jsou vhodné pro pacientky, které prodělaly operaci prsu. Zbaví je nepříjemné bolesti horních končetin, která po operaci přichází. Pažní návleky MAXIS jsou opatřeny pružným úchytem se suchým zipem, který zabraňuje sklouzávání návleku z paže. Návleky dodáváme v provedeni s rukavicí vcelku i zvlášť. Při nestandardních velikostech vyrábíme pažní návleky přímo na míru. Materiál: 75% lycra, 25% polyamid Barevné provedení: tělová.

Fakta
Punčochové výrobky MAXIS mají klinicky odzkoušený gradient sestupu tlaku směrem vzhůru, vyvíjí tak největší tlak v kotníku, který se postupně směrem vzhůru snižuje. Svými technologickými parametry splňují nejvyšší požadavky na prevenci a léčbu žílnich onemocnění. Kompresivni výrobky nacházejí uplatnění při chorobách horních i dolních končetin (pooperačni ortopedické a chirurgické stavy).
Zdravotní výrobky MAXIS jsou vyráběny ve třech kompresních třídách, v mezinárodně uznávané velikostní soustavě a druhovém provedení.
Léčebné účinky výrobků MAXIS jsou závislé na správné volbě velikosti a vhodné kompresní třídě.

Poznámka
Velký důraz klademe na kvalitu používaných materiálů a kontrolu jakosti výrobků. Kvalita výrobků MAXIS je vymezena normou ISO 9001 na kterou má společnost auditovaný certifikát. Certifikát Óko-Tex Standart 100 ZO.0.2252 byl společnosti udělen v červenci roku 2000. Výrobky MAXIS získaly oprávnění používat značku CE a značku LYCRA by DUPONT. Léčebné účinky kompresivnichvýrobků MAXIS jsou doloženy protokoly z mezinárodni zkušebny EMPA ve Švýcarském St. Gallenu a certifikáty akreditované zkušebny Hohenstein v SRN dle normy RAL-GZ387. Společnost MAXIS pravidelně spolupracuje s předními českými lékaři. Společnost MAXIS má smlouvu se zdravotní pojišťovnou.

Recenze

Recenze produktu Maxis-rukavice II.vel.4

Diskuze

Diskuze k produktu Maxis-rukavice II.vel.4

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám