Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Maxis-rukavice II.vel.4

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Maxis-rukavice II.vel.4
Jsou určeny pro pacientky po ablaci prsu, zbaví nepříjemné bolesti a otoků horní končetiny. Návlek je dodáván v provedení s rukavicí v celku i...Více informací
Kód výrobku: 100531
Cena s DPH: 92 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Maxis-rukavice II.vel.4

Užití
Pažní návleky MAXIS jsou vhodné pro pacientky, které prodělaly operaci prsu. Zbaví je nepříjemné bolesti horních končetin, která po operaci přichází. Pažní návleky MAXIS jsou opatřeny pružným úchytem se suchým zipem, který zabraňuje sklouzávání návleku z paže. Návleky dodáváme v provedeni s rukavicí vcelku i zvlášť. Při nestandardních velikostech vyrábíme pažní návleky přímo na míru. Materiál: 75% lycra, 25% polyamid Barevné provedení: tělová.

Fakta
Punčochové výrobky MAXIS mají klinicky odzkoušený gradient sestupu tlaku směrem vzhůru, vyvíjí tak největší tlak v kotníku, který se postupně směrem vzhůru snižuje. Svými technologickými parametry splňují nejvyšší požadavky na prevenci a léčbu žílnich onemocnění. Kompresivni výrobky nacházejí uplatnění při chorobách horních i dolních končetin (pooperačni ortopedické a chirurgické stavy).
Zdravotní výrobky MAXIS jsou vyráběny ve třech kompresních třídách, v mezinárodně uznávané velikostní soustavě a druhovém provedení.
Léčebné účinky výrobků MAXIS jsou závislé na správné volbě velikosti a vhodné kompresní třídě.

Poznámka
Velký důraz klademe na kvalitu používaných materiálů a kontrolu jakosti výrobků. Kvalita výrobků MAXIS je vymezena normou ISO 9001 na kterou má společnost auditovaný certifikát. Certifikát Óko-Tex Standart 100 ZO.0.2252 byl společnosti udělen v červenci roku 2000. Výrobky MAXIS získaly oprávnění používat značku CE a značku LYCRA by DUPONT. Léčebné účinky kompresivnichvýrobků MAXIS jsou doloženy protokoly z mezinárodni zkušebny EMPA ve Švýcarském St. Gallenu a certifikáty akreditované zkušebny Hohenstein v SRN dle normy RAL-GZ387. Společnost MAXIS pravidelně spolupracuje s předními českými lékaři. Společnost MAXIS má smlouvu se zdravotní pojišťovnou.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz