Podrobné informace

Kompresivni punčochy MAXIS Micro jsou vyráběny z velmi jemného úpletu s vysokým podílem micro vlákna. Micro efekt snižuje riziko podráždění.

Informace o produktu

Výrobce: MAXIS a.s.
Značka: MAXIS
Kód výrobku: 67137
Kód EAN: 8591285553159
Držitel rozhodnutí: MAXIS a.s.

Elegantní kompresivní punčochy jsou vyráběny z velmi jemného úpletu s vysokým podílem micro vlákna.

Rozhodující přednosti: příjemný pocit na kůži, hedvábně měkký omak, komfortní pocit tepla, dobrá prodyšnost, optimální transportní cesta vlhkosti od těla.

Složení: 45% Elastan, 55% Polyamid.

Tvorba křečových Žil je způsobena genetickými předpoklady. Na samém počátku je vrozená slabost žitních stěn. K rozvoji křečových žil - varixu ve velké míře přispívá volba povolání, dlouho trvající práce v sedě či vstoje, nošení těžkých břemen, těhotenství. Nepříznivě může působit i používaní leku s Ženskými hormony. Velkou roli zde hraje prevence. Vhodnou kompresivni terapií, zvláště pak v počátku, lze tvorbu varixů úspěšně zbrzdit. Při odstraňování křečových žil operací nebo sklerotizací (injekční léčbou) jsou kompresivní výrobky neodmyslitelnou součástí léčby. Zbavují pacienty otoku a zmírňují bolest. Zaručují trvalý efekt výkonu. Tvorbu křečových žil neberte pouze jako kosmetickou vadu a zavčas navštivte svého lékaře. Řešte problém dokud je snadno řešitelný a tvorba křečových žil je v samém počátku.

Recenze

Recenze produktu Maxis MICRO - punčochové kalhoty dámské vel. 3 N světlá se špičkou

Diskuze

Diskuze k produktu Maxis MICRO - punčochové kalhoty dámské vel. 3 N světlá se špičkou

Přidat nový příspěvek do diskuze