Podrobné informace

Punč. výrobky mají klinicky odzkoušený gradient sestupu tlaku směrem vzhůru, vyvíjí tak největší tlak v kotníku, který se postupně směrem vzhůru snižuje.

Informace o produktu

Výrobce: MAXIS a.s.
Značka: MAXIS
Kód výrobku: 67247
Kód EAN: 8591285305000
Držitel rozhodnutí: MAXIS a.s.

Kompresivní punčochové výrobky EXCLUSIVE jsou vyráběny pouze s otevřenou špicí, ve II. a III. kompresní třídě. Kompresní výrobky EXCLUSIVE jsou ideální pro léčbu křečových žil. Odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem k pasu výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou, tiší bolest a potlačuje vznik otoků. Při nestandardních velikostech vyrábíme veškeré výrobky EXCLUSIVE přímo na míru. Materiál: 75% lycra, 25% polyamid.

Punčochové výrobky MAXIS mají klinicky odzkoušený gradient sestupu tlaku směrem vzhůru, vyvíjí tak největší tlak v kotníku, který se postupně směrem vzhůru snižuje. Svými technologickými parametry splňují nejvyšší požadavky na prevenci a léčbu žílních onemocnění. Kompresivní výrobky nacházejí uplatnění při chorobách horních i dolních končetin (pooperační ortopedické a chirurgické stavy).

Zdravotní výrobky MAXIS jsou vyráběny ve třech kompresních třídách, v mezinárodně uznávané velikostní soustavě a druhovém provedení.

Léčebné účinky výrobků MAXIS jsou závislé na správné volbě velikosti a vhodné kompresní třídě.

Recenze

Recenze produktu Maxis CLASSIC - lýtková punčocha - III. vel. 5K světlá

Diskuze

Diskuze k produktu Maxis CLASSIC - lýtková punčocha - III. vel. 5K světlá

Přidat nový příspěvek do diskuze