Podrobné informace

Skvěle vyhladí kontury tváře, sjednotí a vypíná povrch pokožky.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 46957
Kód EAN: 3579200362197
Držitel rozhodnutí: MATIS

Matis Paris Vypínací sérum (Flash-Lift Energy Gel Serum) Exkluzivní MATIS Paris Beauty Brilliance Complex a jemný výtažek z pšeničného proteinu tvoří základ Flash-Lift Energy Gel Serum. Skvěle vyhladí kontury tváře, sjednotí a vypíná povrch pokožky. Velmi jemné složení tohoto přípravku zaručuje lehce matující efekt. Díky schopnosti odrážet světlo dodává pleti ztracený jas. Je ideálním podkladem pro make-up a vhodné pro všechny typy pleti.

Réponse Jeunesse má účinné zbraně pro boj Vaší pleti s časem: ošetřuje, hydratuje, zpevňuje a regeneruje. Jemné a hedvábné konzistence, příjemné vůně, přírodní aktivní ingredience.

Sérum chrání pleť a pomáhá jí v boji s časem. Elegantně a současně praktický obal s automatickým dávkovačem umožňuje aplikovat vždy to správné množství séra.

Jak používat: dokonale odstraňte všechny zbytky make-upu a aplikujte pár kapek séra. Po aplikaci séra pokračujte všestranně omlazujícím obohaceným krémem, který jemně vmasírujte do pokožky tváře, krku a dekoltu. Zesílíte tak účinek séra.

Recenze

Recenze produktu MATIS Vypínací sérum 30 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Vypínací sérum 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze