Podrobné informace

Le Lait lehce odstraní veškerý make-up a nečistoty jemně jako pohlazení.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 46734
Kód EAN: 3579200358602
Držitel rozhodnutí: MATIS

Bohaté na esenciální růžový vosk, avokádový olej, hydratační složky a vyživující látky. Budete překvapená, jak si vaše pokožka po ošetření čistícím mlékem svobodně vydechne, zrelaxuje a načerpá novou energii. Le Lait lehce odstraní veškerý make-up a nečistoty jemně jako pohlazení. Pocítíte, jak vaše pleť relaxuje. Celá vaše tvář rozkvete s pocitem znovunalezené pohody.

Kaviárová linie Unique značky MATIS Paris je první kosmetická řada vyvinutá speciálně pro ženy, které pro sebe a svoji pleť chtějí jen to nejlepší. Proto Unique používá jen ty nejefektivnější aktivní složky, vyvinuté moderními výzkumy v kosmetologii, a to v maximálně účinných koncentracích (až 40 % aktivních složek).

Odborníci každý přípravek sestavili s maximální pozorností, aby dosáhli vynikajících a výjimečných výsledků, které jsou okamžitě viditelné. Když je pleť každý den dostatečně hydratována a vyživována, nestárne a zůstává stále krásná a mladistvá. Sametově jemné složení přináší až neuvěřitelný pocit pohodlí. Každý z výrobků chrání, hydratuje, vyživuje, regeneruje a zbavuje pleť napětí. Vaše pleť díky obnovené rovnováze bude zářivě krásná, odpočatá a zpevní se. Zatímco Unique působí, vy můžete všechny starosti o vaši krásu pustit z hlavy.

Nejdůležitější aktivní složky linie Unique:

  • kaviárový extrakt - bohatý na výživné složky, které jsou nezbytné pro správný metabolismus pokožky a pro její regeneraci. Obsahuje aminokyseliny, minerály a stopové prvky.
  • tamarind indický - výtažek z exotického ovoce posiluje obranyschopnost pokožky, dynamizuje její imunitní systém a chrání ji proti vyčerpání a poškození. Působí proti vráskách a stárnutí pokožky.
  • mořský kolagen - tento přírodní biopolymer výborně hydratuje a účinně pomáhá opravovat mikroreliéf povrchu pokožky, vyhlazuje vrásky a jemné nerovnosti. Biofilm, který se vytváří na pokožce, poskytuje pleti výjimečný pocit pohodlí.

Jak používat: každý večer.

Recenze

Recenze produktu MATIS Le Lait obohacené čistící mléko 150 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Le Lait obohacené čistící mléko 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze