Podrobné informace

Příjemně zklidňuje, odstraňuje otoky a přispívá k relaxaci a osvěžení očí.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 46961
Kód EAN: 3579200365440
Držitel rozhodnutí: MATIS

Matis Paris Jemné oční tonikum (Gentle Eye Lotion) ml + cestovní sada přípravků na oči Vaše oči si zaslouží několik minut odpočinku s dokonalou jemností chrpy, heřmánku a vilínu. Nabídněte jim Gentle Eye Lotion, které nechá odpočinout oči a víčka. Může být používáno jako oční tonikum nebo jako obklad. Příjemně zklidňuje, odstraňuje otoky a přispívá k relaxaci a osvěžení očí.

Okolí očí je obzvlášť citlivá a namáhaná oblast, která vyžaduje speciální péči. MATIS Paris se svými 7 výrobky linie Contour des Yeux řeší maximum problémů. Byla navržena a vyvinuta tak, aby vyhověla i těm nejcitlivějším očím. Její přípravky jsou výjimečně dobře přijímány, respektují oční pH a obsahují pouze nejjemnější speciální ingredience. Účinnost navržených formulí je garantována přísně vybranými zklidňujícími, "protiotokovými", zpevňujícími a ochrannými aktivními látkami.

Jak používat: důkladně namočte dva kosmetické tampóny v toniku, přiložte na oči na 5 až 10 minut a relaxujte. Tento přípravek můžete také použít k závěrečnému odstranění make-upu. krása.

Recenze

Recenze produktu MATIS Jemné oční tonikum 125 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Jemné oční tonikum 125 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze