Podrobné informace

Dopřejte vaší pleti tuto jedinečnou masku. Díky jejím hydratačním a regeneračním aktivním látkám zanechá pokožku zářící a jemnou.

Informace o produktu

Výrobce: MATIS
Značka: MATIS
Kód výrobku: 46954
Kód EAN: 3579200362067
Držitel rozhodnutí: MATIS

Matis Paris Aktivní hydratační maska pro dehydrovanou pleť (Active Hydrating Mask) Dopřejte vaší pleti tuto jedinečnou masku. Díky jejím hydratačním a regeneračním aktivním látkám zanechá pokožku zářící a jemnou. Okamžitě hydratuje, intenzivně rozjasňuje a přináší dlouhotrvající pocit pohodlí. Použijte na očištěnou pleť pokaždé, když máte pocit, že potřebuje uvolnění.

Réponse Jeunesse má účinné zbraně pro boj Vaší pleti s časem: ošetřuje, hydratuje, zpevňuje a regeneruje. Jemné a hedvábné konzistence, příjemné vůně, přírodní aktivní ingredience.

Linie výrobků Réponse Jeunesse byla vyvinuta s cílem chránit a udržet mladý vzhled Vaší pleti. Dokonale odstraňte všechny zbytky make-upu.

Povrchové a hloubkové čištění pleti. Vyživuje, čistí pokožku a chrání její krásu a mládí. Pokud používáte odličovač make-upu denně, přispíváte tím k tonizaci pokožky a dovolujete jí znovu volně vydechnout. Zároveň ji zbavujete nečistot, které se na ní nahromadily během dne. 2 - 3 krát týdně (záleží na typu vaší pleti) používejte peeling, který čistí do hloubky, hydratuje, stimuluje mikrocirkulaci a obnovu buněk. Investujte několik minut času do pohodlí vaší pleti.

Recenze

Recenze produktu MATIS Aktivní hydratační maska 50 ml

Diskuze

Diskuze k produktu MATIS Aktivní hydratační maska 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze