Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnické testy » Drogové testy

MARIHUANA - THC kazeta

Kód výrobku: 87265
Jednostupňový test pro kvalitativní záchyt THC metabolitů v lidské moči In vitro diagnostikum pro profesionální použití.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - MARIHUANA - THC kazeta

Jednostupňový test pro kvalitativní záchyt THC metabolitů v lidské moči In vitro diagnostikum pro profesionální použití.

Informace o produktu

Výrobce: BORDELLINE DIAGNOSTICS
Kód výrobku: 87265
Kód EAN: 8594047140192
Držitel rozhodnutí: BORDELLINE DIAGNOSTICS

DOPORUČENÉ POUŽITÍ
Screeningový test DrugrControl MARIJUANA je rychlý imunochromatografický test pro kvalitativní záchyt THC metabolitů a příbuzných sloučenin v lidské moči při určitých koncentracích

Tento test poskytuje pouze orientační analytickou informaci. Pro potvrzení výsledku musí být použita jiná analytická metoda. Jako konfirmační metoda je doporučena GC/MS (plynová chromatografie/ hmotová spektrometrie). Výsledek testu je třeba interpretovat s profesionálním přístupem a klinickým nadhledem, obzvláště je-li nález pozitivní.

REAGENCIE
DrugrControl MARIJUANA TEST obsahuje částice s navázanou myší protilátkou proti marihuaně, značenou koloidním zlatem a imobilizovaný konjugát metabolit marihuany-protein. V kontrolním systému je použita kozí protilátka.

BEZPEČNOSTNÍ POKYNY
Test je určen pouze pro In Vitro Diagnostiku Nepoužívejte testy po datu expirace, uvedeném na obalu. Testovací kazeta má být vyňata z obálky až těsně před použitím. Zabraňte potřísnění chromatografické membrány vzorkem moče. Aplikujte cca 5 kapek (min 180 ul ) do jamky, určené pro vzorek . Zabraňte vzájemné kontaminaci vzorků močí, pro každou moč použijte vlastní odběrovou nádobku. Se vzorky moče je třeba zacházet jako s potencionálně infekčním biologickým materiálem. Materiál použitý k testu má být znehodnocen podle předpisů o likvidaci odpadu, platných v každém daném státě.

SKLADOVÁNÍ a STABILITA
DrugrControl MARIJUANA TEST může být uložen za pokojové teploty nebo i v chladničce (2-30 °C). Test je funkční do data expirace, uvedeného na obalu. Až do použití musí být test uchován v uzavřené originální obálce,  Nemrazit !  Nepoužívat po datu expirace.

ULOŽENÍ A PŘÍPRAVA VZORKU
Vzorky močí musí být odebrány do suchých a čistých nádobek. Moč pro toxikologické vyšetření může být odebrána kdykoliv během dne. Vzorky močí s viditelnou precipitací se doporučuje zcentrifugovat, zfiltrovat nebo nechat odstát a pro test použít čirý vzorek. Vzorky močí mohou být použity čerstvé nebo skladovány v chladničce při 2 - 8°C nejdéle 48 hodin. Pro dlouhodobější uložení je třeba vzorek moči zmrazit při -20 °C. Před provedením testu je třeba vzorky rozmrazit a vytemperovat na pokojovou teplotu.

INTERPRETACE VÝSLEDKU
Neplatné (nehodnotitelné) nálezy
Negativní: Dvě viditelné linie. Jedna červená linie v oblasti kontroly C, druhá červená nebo růžová linie se objeví v oblasti testu T. Negativní nález znamená, že koncentrace THC nebo příbuzných sloučenin ve vzorku je nižší než uvedená příslušná hodnota cut-off.

Pozitivní: Pouze jedna červená linie v kontrolní oblasti C. Není zřetelná linie v oblasti testu T. Tento pozitivní nález indikuje přítomnost THC vyšší než 50 ng/ml, nebo příbuzných látek v koncentraci vyšší, než uvedená cut-off hodnota.

Chybí kontrolní linie. Buď nepostačoval objem vzorku nebo nebyl dodržen správný postup. Doporučuje se zopakovat test s novou kazetou.

Recenze

Recenze produktu MARIHUANA - THC kazeta

Diskuze

Diskuze k produktu MARIHUANA - THC kazeta

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

Drogové testy

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám