Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

nutri mixéry

Vysoký tlak a srdce

V této sekci najdete několik účinných rostlinných přípravků, které slouží jako podpora léčby při lehce zvýšeném krevním tlaku, který je velmi často doprovázen bolestmi hlavy, únavou či nespavostí. Samotnou léčbu hypertenze neboli vysokého krevního tlaku ale vždy nejprve konzultujte s lékařem, který Vám doporučí vhodné léky na tlak. Vy sami však můžete výrazně přispět ke zlepšení svého zdravotního stavu tím, že budete dodržovat některá z níže uvedených doporučení.

2 užitečné rady, které mohou přispět ke snížení krevního tlaku

  • vyzkoušejte léčivé čaje - v této sekci najdete hned několik čajů na vysoký tlak, které jsou vhodné jako doplněk k léčbě, doporučujeme například Alvisan Neo nebo Čaj z hlohu, který zlepšuje průtok krve k srdci a celkové podporuje srdeční činnost (např. u srdeční arytmie)
  • vyhněte se rizikovým faktorům - mnohé může ovlivnit právě změna životního stylu, z jídelníčku vyřaďte příliš tučná, slaná či sladká jídla, vyhněte se alkoholu, který může nepravidelný tep jenom zhoršit, a radikálně omezte, nebo nejlépe úplně vynechejte cigarety

TIP! Pokud trpíte nízkým či vysokým krevním tlakem, pořiďte si domů vlastní tlakoměr, který změří Váš puls stejně přesně, jako rtuťový tlakoměr. Kupříkladu digitální tonometr značky Tensoval je vybaven přehledným displejem, který Vám během chvilky zobrazí, jak rychlý tep máte.

Katalogový výpis | Seznam
Značky:VŠEMEGAFYT

MEGAFYT Léčivý čaj z hlohu 20 x 1,5 g

MEGAFYT Léčivý čaj z hlohu 20 x 1,5 g
Kód:89731

Naše cena:  42 Kč

Tradiční rostlinný léčivý přípravek vhodný k podpůrné léčbě lehčích forem zvýšeného krevního tlaku, zlepšení průtoku krve v srdci, k podpoře srdeční činnosti.
Dostupnost: skladem
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu