Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby do domácnosti a na úklid » Nádobí a doplňky do kuchyně » Kuchyňské boxy a folie

Léčivá dóza s biogenerátorem Medník /burel/

Kód výrobku: 75398
Léčivá dóza s biogenerátorem pro uchování medu, barva burel- hnědá. Doplněk k čaji sayonara a hannasaki.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Léčivá dóza s biogenerátorem Medník /burel/

Léčivá dóza s biogenerátorem pro uchování medu, barva burel- hnědá. Doplněk k čaji sayonara a hannasaki.

Informace o produktu

Výrobce: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.
Kód výrobku: 75398
Kód EAN: 8594066421708
Držitel rozhodnutí: PHOENIX DIVISION GROUP s.r.o.

Léčivá dóza s biogenerátorem k uchování medu. Takto uchovávaný med v dóze s biogenerátorem je touto spirálou aktivován a dochází k molekulárním změnám, podobně jako u ovlivňování energií pyramidální, magnetickou apod. Tímto se stává surovinou s podpůrnými léčivými účinky, protože svým energetickým nábojem a vloženou informací generuje poškozené či nemocké orgány. Účinnost prověřena na vědeckém lékařském přístroji Prognos a zároveň i psychotronicky.

Funce keltské spirály se vysvětluje jako jakási anténa, která generuje a usměrňuje pozitivní energii, a tímto efektem působí na molekuly vody, podobně jako energie pyramidální, nagnetická apod. Energetickým nábojem, který projevuje svou sílu již za několik minut, vydatně pomáhá nemocným orgánům, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu, pomáhá od bolestí hlavy, léčí ledvinové a žlučové problémy, záněty a mnoho dalších problémů.

Donedávna se tvrdilo, že se bioenergie nedá měřit. Měření využívá zakončení energetických drah všech našich orgánů na konečcích prstů rukou a nohou, a protože máme tyto končetiny vždy dvě, můžeme měřit obě polarity - jinovou i jangovou. Tím zjišťujeme nejen množství bioenergie, ale i vzájemnou harmonii našich orgánů, která znamená zdraví, zatímco disharmonie je vždy příčinou onemocnění.

Toto měření bylo provedeno lékařským přístrojem PROGNOS, vyvinutým kosmickým výzkumem - ve svém software má dvanáct miliónů měření, takže jeho přesnost je bezkonkurenční. Aby bylo testování objektivní, je třeba provést celou řadu měření. Měření léčivého hrnku se spirálou se prováděla mnohokrát, zrovna tak samotné spirály. Bylo zjištěno, že už za několik minut se projevil příznivý účinek. Nejlepší prověrkou je však denní praxe uživatelů a v neposlední řadě jednoduché pokusy na přírodě - zalévejte kontrolní semínka, např. řeřichy nebo hrachu, vodou aktivovanou v hrníčku a druhá semínka vodou neaktivovanou. Výsledky vás nejlépe přesvědčí.

Recenze

Recenze produktu Léčivá dóza s biogenerátorem Medník /burel/

Diskuze

Diskuze k produktu Léčivá dóza s biogenerátorem Medník /burel/

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám