Podrobné informace

Na popáleniny, jizvy a vrásky.

Informace o produktu

Výrobce: JUWITAL S.R.O
Značka: JUWIM
Produktová řada:
Kód výrobku: 10994
Kód EAN: 85912717
Držitel rozhodnutí: JUWITAL S.R.O

Ochranná kosmetika s JUWIMem urychluje obnovu buněčných struktur v pokožce, má vysoce regenerační vlastnosti a je určena k dennímu ošetření pokožky (rukou, nehtů a drobných poraněnin). Ochranné krémy s JUWIMem udržují pokožku dlouhodobě vláčnou. Vzhledem ke své jedinečné struktuře na bázi tekutých krystalů se krémy rychle vstřebávají a nezanechávají pocit mastnoty. Po rozetření vznikne tenký ve vodě nerozpustný film, který vytvoří na pokožce mikroklima.

JUWIM GEL je pro své vynikající regenerační vlastnosti s úspěchem používán při ošetření popálenin, opařenin, drobných ran a odřenin, které nevyžadují zásah lékaře. Zlepšuje stav pokožky u některých druhů alergií, ekzémů a plísní. Také minimalizuje rozsah jizev a urychluje jejich hojení, vyhlazuje a zpomaluje tvorbu vrásek a je výborným pomocníkem hojivých procesů u diabetiků.
Není parfémovaný a proto lze používat do čerstvého poranění.

Použití: po opláchnutí poranění potřít tenkou vrstvou gelu několikrát denně

Juwim® obsahuje aminokyseliny, lipidy, proteiny, železo v přírodní formě, minerální soli a polynukleotidy. Zlepšuje paměť, pohyblivost, psychickou vyrovnanost, snižuje únavu, zvyšuje fyzickou i duševní výkonnost. Zlepšuje průběh a snižuje frekvenci alergií a běžných onemocnění - chřipky, angíny, rýmy apod. Juwim® lze s výhodami použít pro výživu široké populace včetně sportovců, kde zlepšuje metabolický stav organizmu. Je vhodný na všechny stavy vyčerpanosti. U osob středního a vyššího věku se používáním odstraní stres, sníží duševní i fyzická vyčerpanost. Jeho používáním se Vám zvýší schopnost soustředění jak při fyzicky, tak i psychicky náročné činnosti.

Balení: 10 ml v plastové lahvičce.

Více informací týkajících se látky JUWIM naleznete na www.ordinace.cz

Recenze (2)

Recenze produktu Juwim gel 10ml na poranění a popáleniny

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

100 %

(3) (4)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu Juwim gel 10ml na poranění a popáleniny

Přidat nový příspěvek do diskuze