Podrobné informace

Smyslný prožitek spojující v sobě hýčkání a ošetření těla i duše.

Informace o produktu

Výrobce: JUVENA
Značka: JUVENA
Kód výrobku: 46534
Kód EAN: 7622500724076
Držitel rozhodnutí: JUVENA

Smyslný prožitek spojující v sobě hýčkání a ošetření těla i duše. V této řadě jsou intenzivní ošetřující formule a mimořádná účinnost kombinovány se smyslovými požitky. Díky každodenní ošetřující péči o tělo, která má zklidňující efekt, je dosaženo naprosté vyrovnanosti a relaxace. Mysl se projasňuje a uvolňuje. Nechte se pomocí svých smyslů přenést do hlubin zahrad jižního Španělska a okouzlovat se jeho starobylou kulturní tradicí... Hýčkající a ošetřující tělová linie je rozdělena na čistící, pečující a přípravky speciální péče. Každý z palety vysoce účinných BODY produktů obsahuje unikátní směs vybraných ingrediencí. Jemná konzistence povyšuje denní očistu na smyslný rituál. Exkluzivní varianta svádí k požitku z luxusní a rozmazlující koupele, díky níž si můžete doma vykouzlit svou vlastní orientální lázeň hammam.

Byly to právě starodávné kultury, které jako první začaly oslavovat péči o tělo. Dokonce i granátové jablko, bylo symbolem krásy a plodnosti. Dnes je jeho výtažek nedílnou součástí každého přípravku linie Juvena - Body, a ten napomáhá znovu získat ztracenou pružnost pokožky, a tím zlepšovat její strukturu. Vůně středozemí a jemná konzistence každého přípravku Vás ošetří a zároveň pohostí novou zkušeností péče o tělo.

Váš denní hýčkající program: Denní "hýčkající" program, zvláště připravený pro Vás, ošetří Vaše tělo s nezapomenutelnou zkušeností tělové péče. Jeho svěží vůně středozemí Vás přenese na začátek každého dne, který je plný energie a dobré nálady.

Recenze

Recenze produktu JUVENA JUVEDICAL bohatý obnovující tělový krém 200 ml

Diskuze

Diskuze k produktu JUVENA JUVEDICAL bohatý obnovující tělový krém 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze