Podrobné informace

Gel napomáhá obnovení přirozené pigmentace v buňkách pokožky postižených vitiligem a zabraňuje progresi tohoto onemocnění.

Informace o produktu

Výrobce: ISIS PHARMA
Značka: ISIS
Kód výrobku: 100533
Kód EAN: 3401320283277
Držitel rozhodnutí: ISIS PHARMA

Gel napomáhá obnovení přirozené pigmentace v buňkách pokožky postižených vitiligem a zabraňuje progresi tohoto onemocnění. Obsahuje patentovaný výtažek rostlinného původu (DISMUTASE – BT) s vysokým obsahem enzymu - antioxidantu.

Působí na buňky postižené vitiligem zcela novým způsobem: navozuje fyziologické poměry uvnitř buněk syntetizujících melanin, zastavuje proces jejich degenerace a obnovuje fyziologickou rovnováhu volných radikálů, jak v buňkách produkujících kožní barviva, tak i v buňkách pokožky.

Obsahuje měď, zinek, calcium a vitamín B12.

Ošetřování je dlouhodobé - ne kratší než tři měsíce - a je nutné ho kombinovat s UV zářením (slunce nebo umělé zářiče).

Pod pojmem vitiligo chápeme primárně získanou, obvykle progresivní melanocytopenii, projevující se tvorbou ohraničených, mléčných bílých skvrn. Ty mnohdy splývajících v rozsáhlá ložiska s hyperpigmentovaným okrajem ostře kontrastujícím s normálním zbarvením okolní kůže. Z histologického hlediska je charakteristická degenerace a úbytek melanocytů v postižené pokožce. Projevy vitiliga jsou nejvíce nápadné u jednotlivců s tmavším typem pleti. Postihuje muže stejně jako ženy a podle přibližných odhadů se vyskytuje u 1 – 2 % světové populace. Začíná obvykle v dětském věku, nebo v ranné dospělosti. Choroba je obvykle klasifikována podle lokalizace a rozsahu depigmentací. V současnosti je známo několik klinických subtypů, naznačujících různost kauzativních faktorů. Výrobek je bez parfemace, parabenů a phenoxyethanolu.

Recenze

Recenze produktu ISIS VITISKIN gel 50ml

Diskuze

Diskuze k produktu ISIS VITISKIN gel 50ml

Přidat nový příspěvek do diskuze