Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnická technika » Inhalační přístroje

PARI BOY COMPACT

Kód výrobku: 210122
PARI BOY COMPACT je vysoce účinným inhalačním přístrojem k inhalační léčbě dolních a horních cest dýchacích aerosolovými léčivy.

Více informací

4 119

Skladem

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Zítra odešleme, u vás pozítří.

Doprava ZDARMA

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace PARI BOY COMPACT

PARI BOY COMPACT je vysoce účinným inhalačním přístrojem k inhalační léčbě dolních a horních cest dýchacích aerosolovými léčivy.

Informace o produktu

Výrobce: PARI GMBH
Značka: PARI
Kód výrobku: 210122
Kód EAN: 4260020434148
Držitel rozhodnutí: PARI GMBH

PARI BOY COMPACT velíce účinný systém pro orální inhalaci kapalných léčiv předepsaných nebo doporučených lékařem k inhalační léčbě dolních, popř. horních cest dýchacích. Tento inhalátor je jediný inhalační systém, který používá velmi vlhký areosol při teplotě cca 37°C (tělesná teplota).

Dávkování dle pokynů lékaře pro každého jednotlivého pacienta.

Pomáhá na kašel, nachlazení chrapot, zánět hrtanu, hltanu, nosní dutiny.

Používejte k inhalování při onemocněních dýchacích cest, jako jsou např. bronchitida, astma nebo alergie. Určeno pro všechny, kteří chtějí preventivně pečovat o své dýchací cesty!

K životu potřebujeme kyslík. Při dýchání dochází k transportu kyslíku do plic. Následkem znečištění životního prostředí nebovážných chorob jsou naše dýchací cesty často podrážděné a částečně již i poškozené! Pravidelnou inhalací můžete zmirňovat potíže, předcházet nachlazení a zvlhčovat dýchací cesty. Abyste vy i vaše plíce mohli volně dýchat! Trh nabízí k terapii onemocnění dýchacích cest, jako jsou astma, bronchitida nebo alergie, a k prevenci a péči o dýchací cesty při nachlazení celou řadu inhalátorů. Značně se ovšem liší v účinnosti a ve výbavě pro pacienty! Máte možnost volby! Rozhodněte se pro zdraví a vsadte na značkovou kvalitu! Důvěřujte dlouholetým zkušenostem specialistů na efektivní inhalace. PARI BOY COMPACT umožňuje účinnou a šetrnou inhalaci. Velmi jemné kapénky se dostávají hluboko do dýchacích cest a působí tam, kde jsou potřeba. Bez oklik!

Snadná manipulace, krátká doba inhalace, odolný i při čištění v myčkách, možnost vyváření a sterilizace, doporučovaný mnoha výrobci farmaceutických přípravků.

Složení
Inhalátor PARI BOY COMPACT, nebulizátor PARI LC PLUS.

Recenze

Recenze PARI BOY COMPACT

Diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám