Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » P » PARI GMBH

PARI GMBH

 • PARI VORTEX chamber od 4+

  skladem do 24 hodin

  VORTEX je pomůcka pro inhalaci používaná se spreji nebo tzv. inhalátory pro ošetřování onemocnění dýchacích cest. Kovová komora s jedinečným využitím principu cyklonového víru zajišťuje spolehlivé dávkování. Výhody inhalačního nástavce VORTEX - minimalizace vlivu chybné koordinace při užívání inhalátorů, zamezení působení nadměrné dávky léku na ústa a jícen a souvisejícím nežádoucím účinkům. Pružný připojovací kroužek umožňuje používání se všemi existujícími inhalátory. Žádný materiál výrobku VORTEX neobsahuje latex. Dávkování dle pokynů lékaře pro každého jednotlivého pacienta. Stisknout a nadechnout. Tak krátký by mohl být návod k použití inhalátoru. Pro mnoho pacientů, především pro děti a starší osoby, to však tak jednoduché není. Často mají potíže vdechnout současně s aktivaci inhalátoru. Často dochází ke zvýšenému usazování v ústech a hltanu. Antistatická inhalační pomůcka VORTEX pracující na jedinečném principu cyklónového víru pomáhá tylo nevýhody inhalátorů překonat. Při nadechnutí se oblak aerosolu přemění na vír. Díky tomu přejdou jemné kapičky do plic a oblast úst a hltanu je chráněna před nežádoucím usazováním léčiva. Můžete snadno nasazovat a měnit dětské masky, je vhodný pro čištění v myčkách i vyvařování. Průhledný náústek umožňuje při aktivaci inhalátoru vizuální kontrolu.

  572 Kč

 • PARI BOY COMPACT

  2 dny

  PARI BOY COMPACT velíce účinný systém pro orální inhalaci kapalných léčiv předepsaných nebo doporučených lékařem k inhalační léčbě dolních, popř. horních cest dýchacích. Tento inhalátor je jediný inhalační systém, který používá velmi vlhký areosol při teplotě cca 37°C (tělesná teplota). Dávkování dle pokynů lékaře pro každého jednotlivého pacienta. Pomáhá na kašel, nachlazení chrapot, zánět hrtanu, hltanu, nosní dutiny. Používejte k inhalování při onemocněních dýchacích cest, jako jsou např. bronchitida, astma nebo alergie. Určeno pro všechny, kteří chtějí preventivně pečovat o své dýchací cesty! K životu potřebujeme kyslík. Při dýchání dochází k transportu kyslíku do plic. Následkem znečištění životního prostředí nebovážných chorob jsou naše dýchací cesty často podrážděné a částečně již i poškozené! Pravidelnou inhalací můžete zmirňovat potíže, předcházet nachlazení a zvlhčovat dýchací cesty. Abyste vy i vaše plíce mohli volně dýchat! Trh nabízí k terapii onemocnění dýchacích cest, jako jsou astma, bronchitida nebo alergie, a k prevenci a péči o dýchací cesty při nachlazení celou řadu inhalátorů. Značně se ovšem liší v účinnosti a ve výbavě pro pacienty! Máte možnost volby! Rozhodněte se pro zdraví a vsadte na značkovou kvalitu! Důvěřujte dlouholetým zkušenostem specialistů na efektivní inhalace. PARI BOY COMPACT umožňuje účinnou a šetrnou inhalaci. Velmi jemné kapénky se dostávají hluboko do dýchacích cest a působí tam, kde jsou potřeba. Bez oklik! Snadná manipulace, krátká doba inhalace, odolný i při čištění v myčkách, možnost vyváření a sterilizace, doporučovaný mnoha výrobci farmaceutických přípravků. Složení Inhalátor PARI BOY COMPACT, nebulizátor PARI LC PLUS.

  3 782 Kč

 • PARI VORTEX chamber s dětskou maskou A(0-2) žlutá

  2 dny

  PARI VORTEX chamber je první antistatický inhalační nástavec na principu cyklonového víru, který podporuje přenos malých kapiček aerosolu do plic. Dodává se s maskou pro děti do 2 let. VORTEX je pomůcka pro inhalaci používaná se spreji nebo tzv. inhalátory pro ošetřování onemocnění dýchacích cest. Kovová komora s jedinečným využitím principu cyklonového víru zajišťuje spolehlivé dávkování. Výhody inhalačního nástavce VORTEX - minimalizace vlivu chybné koordinace při užívání inhalátorů, zamezení působení nadměrné dávky léku na ústa a jícen a souvisejícím nežádoucím účinkům. Pružný připojovací kroužek umožňuje používání se všemi existujícími inhalátory. Žádný materiál výrobku VORTEX neobsahuje latex. Dávkování dle pokynů lékaře pro každého jednotlivého pacienta Stisknout a nadechnout. Tak krátký by mohl být návod k použití inhalátoru. Pro mnoho pacientů, především pro děti a starší osoby, to však tak jednoduché není. Často mají potíže vdechnout současně s aktivaci inhalátoru. Často dochází ke zvýšenému usazování v ústech a hltanu. Antistatická inhalační pomůcka VORTEX pracující na jedinečném principu cyklonového víru pomáhá tyto nevýhody inhalátorů překonat. Při nadechnutí se oblak aerosolu přemění na vír. Díky tomu přejdou jemné kapičky do plic a oblast úst a hltanu je chráněna před nežádoucím usazováním léčiva. Můžete snadno nasazovat a měnit dětské masky, je vhodný pro čištění v myčkách i vyvařování, průhledný náústek umožňuje při aktivaci inhalátoru vizuální kontrolu.

  689 Kč -2% 706 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám