Lékárna.cz

IBUPROFEN 400 MG GALMED 30X400MG Potahované tablety

Léčivý přípravek
IBUPROFEN 400 MG GALMED  30X400MG Potahované tablety IBUPROFEN 400 MG GALMED  30X400MG Potahované tablety
Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.

Více informací

Skladem Dnes odešleme, u vás zítra

67 Kč
Doprava domů od 59 Kč 97 % spokojených zákazníků

Garance dobré rady

67 Kč

Přidejte ještě

Do košíku
Do košíku

IBUPROFEN 400 MG GALMED 30X400MG Potahované tablety

Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zabraňuje tvorbě tkáňových působků, tzv. prostaglandinů, které jsou zodpovědné za vznik bolesti a zánětu a uvolňují se v místě poškození tkáně. Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí.

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

IBUPROFEN 400 MG GALMED 30X400MG Potahované tablety

80 %
Hodnotili: 2 zákazníci
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x

Informace o produktu

Značka:
Kód výrobku:
175599
Kód EAN:
8594058231209
Kód SÚKL:
ATC kód:
ATC název:
Ibuprofen
Farmakoterapeutická skupina:
protizánětlivá a protirevmatická léčiva | nesteroidní protizánětlivá a protirevmatická léčiva | deriváty kyseliny propionové | ibuprofen
Cesta podání:
Perorální podání

Oznámit nežádoucí účinky

Mohlo by vás zajímat

Do košíku
Do košíku

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.