Lékárna.cz

KERN PHARMA S.A., TERRASSA (BARCELONA)

CANESTEN Krém 20 g

CANESTEN Krém 20 g

Léčivý přípravek

CANESTEN Krém 20 g CANESTEN Krém 20 g

Působí proti řadě choroboplodných houbovitých mikroorganizmů, včetně…

(60x)
Skladem

176 Kč 162 Kč -8 %

IBUPROFEN 400 MG GALMED 30X400MG Potahované tablety

IBUPROFEN 400 MG GALMED 30X400MG Potahované tablety

Léčivý přípravek

IBUPROFEN 400 MG GALMED  30X400MG Potahované tablety IBUPROFEN 400 MG GALMED  30X400MG Potahované tablety

Přípravek Ibuprofen 400 mg Galmed obsahuje léčivou látku ibuprofen,…

(2x)
Skladem

68 Kč

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.