Podrobné informace

Humana HA kaše je neutrální základní kaše, kterou lze dále dochucovat. Hypoalergenní, od ukončeného 4. měsíce.

Informace o produktu

Výrobce: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG
Značka: HUMANA
Kód výrobku: 132700
Kód EAN: 4031244764713
Držitel rozhodnutí: HUMANA MILCHWERKE WESTFALEN EG

Použití
Humana HA kaše je hypoalergenní speciální kaše pro kojence se zvýšeným rizikem alergie, určená k podávaní od ukončeného 4. měsíce věku dítěte.

  • Vhodná jako doplněk kojení
  • K výživám Humana HA 1 a Humana HA 2 nebo ke každé jiné hypoalergenní kojenecké výživě
  • V rámci smíšené stravy

Vlastnosti
Humana HA kaše je sytící hypoalergenní kaše pro kojence a děti ve stadiu přikrmování. Obsahuje kvalitativně vysoce hodnotnou mléčnou bílkovinu, která byla šetrným postupem rozložena na menší bílkovinné částice a má proto snížený obsah alergenů. V důsledku obsahu lehce hypoalergenní bílkoviny má Humana HA kaše typickou vůni a chuť. Tento výrobek obsahuje výlučně kvalitativně vysoce hodnotné složky, 13 vitamínů nezbytných pro zdravý vývoj kojence, vápník, železo a jód. Humana HA kaše je přirozeně bezlepková a neobsahuje sacharózu.

  • Od ukončeného 4. měsíce do batolícího věku dítěte
  • Pro výživu kojenců se zvýšeným rizikem výskytu alergie
  • Bez přídavku řepného cukru
  • Přirozeně bezlepkové
  • Se 13vitamíny, železem, vápníkem a jódem

Kontraindikace
Humana HA kaše nesmí být podávána v případech alergií na bílkoviny kravského mléka, rýži nebo kukuřici, laktózové intoleranci, fruktózové intoleranci, galaktosemii a poruchách absorpce glukózy a galaktózy.

Humana HA kaše je neutrální základní kaše, která může být obohacena čerstvým ovocem nebo zeleninou. Dbejte prosím na to, abyste vždy přidávali jediný druh ovoce či zeleniny, aby byla ihned zjistitelná případná nesnášenlivost. Přídavek citrusového ovoce v 1. roce života dítěte není vhodný.

Složení (na 100 g prášku)
laktóza, nabobtnalé rýžové vločky, rostlinné tuky, nabobtnala kukuřičná krupička, nabobtnaly škrob, hydrolyzovaná syrovátková bílkovina, fruktóza, glukózový sirup, maltodextrin, hydrogenfosforečnan vápenatý, emulgátor: esterifikované mono- a digliceridy, mléčnan vápenatý, chlorid draselný; emulgátor: mono- a diglyceridy, citronan draselný, citronan sodný, vitamín C, hydrogenvinan cholinu, difosforečnan železitý, niacin, pantothenát, vitamín E, vitamín A, vitamín B1, vitamín B6, kyselina listová, vitamín B2, vitamín K, vitamín D3, biotin, vitamín B12, síran zinečnatý, jodičnan draselný, L-karnitin

Recenze

Recenze produktu Humana HA kaše hypoalergenní 600g od 4.měsíce

Diskuze

Diskuze k produktu Humana HA kaše hypoalergenní 600g od 4.měsíce

Přidat nový příspěvek do diskuze