Podrobné informace

Herpotherm je malý a praktický. Tvarem a vzhledem se podobá rtěnce. Je proto vždy a všude rychle a diskrétně použitelný.

Informace o produktu

Výrobce: DR.PEITHNER KG, VÍDEŇ
Produktová řada:
Kód výrobku: 95477
Kód EAN: 9008888400128
Držitel rozhodnutí: DR.PEITHNER KG, VÍDEŇ

Účinky
Zabraňuje oparu rtu koncentrovaným teplem. Odezní pocity svědění, pálení a pnutí kůže. Zkracuje dobu hojení i při pozdějším použití. Bez použití chemických látek. Klinické testy dokládají, že Herpotherm je vysoce účinný, absolutně bezpečný a při použití jednoduchý.

Při infekci nebo reaktivaci oparu vnikají viry do zdravých buněk a velmi rychle se množí. Následně vznikají svědící a mokvající puchýřky. Herpotherm zahřeje postižené místo během několika sekund na 50°C a zastaví tím množení herpetických virů. V důsledku toho se zabrání vzniku obtěžujících puchýřků i bolestí a nepříjemným pocitům v oblasti rtů. V případě potřeby lze Herpotherm použít opakovaně.

Jednoduché použití
Použití Herpothermu je velmi jednoduché. Při výskytu prvních příznaků oparu rtu (pálení, mravenčení, svědění, pnutí rtu nebo sousedních partií kůže) se Herpotherm přiloží na postižené místo a zapne. Ucítíte pouze zahřátí kůže. Po 4 sekundách zazní signál a přístroj se automaticky vypne. Po použití vždy otřete kontaktní plochu přístroje přiloženými dezinfekčními ubrousky. Aby se zabránilo případnému přenosu infekce, nedoporučuje se, aby jeden přístroj používalo více osob.

Patentovaná technologie
Herpotherm je High Tech produkt vyrobený v Německu. Termostat řízený čipem po zapnutí kontroluje délku a intenzitu zahřívání a je nastaven tak, aby použití Herpothermu bylo zcela bezpečné. Topné tělisko je pozlaceno, a tím je vyloučen vznik kontaktní alergie. Přístroj je napájen lithiovou baterií s dlouhou životností. S ní můžete Váš Herpotherm používat minimálně tři roky.

Jednoduchý, efektivní a diskrétní
Herpotherm je malý a praktický. Tvarem a vzhledem se podobá rtěnce. Je proto vždy a všude rychle a diskrétně použitelný. Herpotherm by proto neměl scházet v žádné domácí nebo cestovní lékárničce, dámské kabelce, pánské aktovce a studentském batohu.

Recenze

Recenze produktu Herpotherm 1ks Dr.Peithner

Diskuze

Diskuze k produktu Herpotherm 1ks Dr.Peithner

Přidat nový příspěvek do diskuze