Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

nutri mixéry

GS Mamatest Comfort těhotenský test

90
2
starstarstarstarstar  90 %
Prodej výrobku
skončíl
GS Mamatest Comfort těhotenský test
GS Mamatest COMFORT pro včasnou detekci těhotenství Více informací
Kód výrobku: 45548
Cena s DPH: 86 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Alternativní produkt

Popis výrobku a recenze

GS Mamatest Comfort 10 Těhotenský test

akceGS Mamatest Comfort 10 Těhotenský test
Kód výrobku 283781
Běžná cena 97 Kč
Cena s DPH: 69 Kč
Původní cena: 97 Kč
Ušetříte: 29 %
Dostupnost:
skladem
Přidat do oblíbených
ks

Podrobný popis výrobku GS Mamatest Comfort těhotenský test

GS Mamatest COMFORT pro včasnou detekci těhotenství je rychlý test založený na laterální průtokové imunochromatografii na proužku a slouží ke kvalitativnímu stanovení lidského horiongonadotropinu (hCG) v moči, s jehož pomocí lze zjistit těhotenství. Test využívá kombinaci protilátek zahrnující monoklonální hCG protilátky selektivně zaměřené na zvýšené hladiny hCG.
Test se provádí buď ponořením absorbujícího konce proužku do proudu moči, nebo ponořením absorbujícího konce proužku do nádobky s močí. Získaný výsledek se odečítá podle vytvořených barevných linií.

Pokyny k provedení testu:

 1. Vyjměte test z plastového obalu a dobře si ho prohlédněte.
 2. Sejměte víčko a nasaďte ho na rukojeť.
 3. Držte test za víčko nasazené na rukojeti a vložte absorpční část testu natočenou směrem dolů přímo do proudu moči nejméně na 10 vteřin, dokud není dostatečně vlhký. Test můžete provést také tak, že odeberete moč do čisté a suché nádobky. Pak do ní stačí pouze ponořit absorpční část testovacího proužku na min. 10 vteřin.
  POZNÁMKA: Nemočte na testovací (T) ani kontrolní (C) okénko.
 4. Vyjměte test z moči, ihned nasaďte víčko na absorpční část a položte test na vodorovnou podložku testovacím a kontrolním okénkem směrem vzhůru. Začněte měřit čas.
 5. Jakmile test začne probíhat, můžete pozorovat postupnou tvorbu slabě zbarvených linií při průchodu moči testovacím a kontrolním okénkem.
  Výsledek odečítejte do 3 minut.
  Jestliže se do té doby žádné zbarvení neobjeví, počkejte ještě o 1 minutu déle. Některé pozitivní výsledky se mohou objevit naopak dříve v závislosti na koncentraci hCG. Po 10 minutách už výsledek v žádném případě neodečítejte.

Důležitá upozornění:

 • Skladujte test na suchém místě při teplotě 2-30 °C. Neskladujte v mrazícím prostoru. Skladujte test mimo dosah dětí.
 • Nepoužívejte test, pokud byla porušena ochranná fólie. Neotvírejte ochrannou fólii testu, dokud nemáte připraveno vše k provedení testu.
 • Nepoužívejte test opakovaně a po uplynutí data spotřeby vyznačeného na obalu. Použité testy zlikvidujte s domácím odpadem.
 • In vitro diagnostikum určené k sebetestování. Neužívat vnitřně.

Omezení použitelnosti:

 1. Léky, které obsahují hCG (např. Pregnyl, Profasi, Pergonal, APL), mohou poskytovat falešně pozitivní výsledky. Alkohol, perorální antikoncepce, léky proti bolesti, antibiotika nebo hormonální léčba, jejíž součástí není hCG, by neměly ovlivnit výsledek.
 2. Zvýšená hladina hCG se může vyskytovat i v jiných případech, než je těhotenství, například u cyst vaječníků nebo mimoděložního těhotenství (plod uhnízděn jinde než v děloze), a může se projevit falešně pozitivním výsledkem testu.
  V takových případech není vyloučeno, že test může vykazovat falešné výsledky. Konzultujte proto výsledky testu se svým gynekologem.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz