Podrobné informace

Jemný osvěžující tonik pro normální, suchou a citlivou pleť. Tonik s alantoinem a výtažky z heřmánku. Kombinace přírodních účinných látek, které pleti navracejí to, co s přibývajícími lety ztrácí.

Informace o produktu

Výrobce: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA
Značka: GREEN LINE
Kód výrobku: 112442
Kód EAN: 3838980801440
Držitel rozhodnutí: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA

Použití
Kombinace přírodních účinných látek, které pleti navracejí to, co s přibývajícími lety ztrácí. Tonik osvěží, hydratuje a revitalizuje.Tonik naneste na očištěnou pleť obličeje, krku a výstřihu jako základ krému. Tonikum pokožku připraví, aby se vyživující a hydratační účinné látky krému s ní co nejlépe vázaly.

Péče o pleť
Škodlivé vlivy okolního prostředí a přírodních podmínek způsobují, že pleť časem ztrácí svoji barvu a pružnost, stává se sušší a začínají se na ní tvořit první vrásky. Tomu se však pravidelnou péčí přizpůsobenou Vašemu typu pokožky můžete účinně vyhnout.

Každý výrobek řady Green line Hydroactive obsahuje několik přírodních účinných látek, které svým synergickým spolupůsobením navrací pleti to, co s přibývajícími lety ztrácí: vláčnost, pružnost a vyhlazení. Výsledkem je svěží, mladistvá pleť bez ohledu na typ. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.

Recenze

Recenze produktu Green Line Hydroactive jemný osvěž. tonik 200ml

Diskuze

Diskuze k produktu Green Line Hydroactive jemný osvěž. tonik 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze