Podrobné informace

Čisticí mléko pro normální, suchou a citlivou pleť. Pleť jemně čistí, hydratuje a ošetřuje. Green line Hydroactive - řada péče o pleť pro ženy po 25. roce.

Informace o produktu

Výrobce: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA
Značka: GREEN LINE
Kód výrobku: 112437
Kód EAN: 3838980801433
Držitel rozhodnutí: ILIRIJA D.D.LJUBLJANA

Účinky
Kombinace přírodních účinných látek, které pleti navracejí to, co s přibývajícími lety ztrácí. Dokonalé vyčištění pletí je podmínkou, aby se krém mohl co nejlépe vstřebat, působit a zajistit tak nejlepší výsledky: jemnou, mladistvou a svěží pleť. S avokádovým olejem a výtažkem z heřmánku pleť jemně čistí, hydratuje a ošetřuje. Mléko naneste na pleť obličeje a krku, zbytek setřete.

Péče o pleť
Škodlivé vlivy okolního prostředí a přírodních podmínek způsobují, že pleť časem ztrácí svoji barvu a pružnost, stává se sušší a začínají se na ní tvořit první vrásky. Tomu se však pravidelnou péčí přizpůsobenou Vašemu typu pokožky můžete účinně vyhnout.

Každý výrobek řady Green line Hydroactive obsahuje několik přírodních účinných látek, které svým synergickým spolupůsobením navrací pleti to, co s přibývajícími lety ztrácí: vláčnost, pružnost a vyhlazení. Výsledkem je svěží, mladistvá pleť bez ohledu na typ. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány.

Recenze

Recenze produktu Green Line Hydroactive jemné čisticí mléko 200ml

Diskuze

Diskuze k produktu Green Line Hydroactive jemné čisticí mléko 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze