Podrobné informace

Regenerační řada s pečujícím olejovým elixírem pro velmi poškozené a lámavé vlasy

Informace o produktu

Výrobce: HENKEL
Značka: GLISS KUR
Kód výrobku: 285213
Kód EAN: 9000100801171
Držitel rozhodnutí: HENKEL
  • NOVINKA: Gliss Kur Ultimate Oil Elixir

Velmi poškozené, zatěžované a lámavé vlasy potřebují ke své regeneraci obzvláště účinnou péči. Tu nabízí nová intenzivní regenerační řada Gliss Kur Ultimate Oil Elixir od Schwarzkopf. Obsahuje blahodárný olej, který je jednou z nejúčinnějších a nejvýkonnějších složek intenzivní péče. Elixír s obsahem pečujícího oleje poškozené vlasy regeneruje za pomoci speciálních tekutých složek. Díky němu jsou pak vlasy odolné, hebké a nádherně lesklé.

Velmi poškozené a zatěžované vlasy jsou obzvláště náchylné k lámání a třepení konečků. Vlas je poškozen hluboko uvnitř, jeho kutikula je narušená a vlasy celkově vypadají mdle a křehce. A jako by toho nebylo málo, takové vlasy se zároveň špatně češou a upravují. Jejich přirozenou krásu je však možné obnovit používáním těch správných přípravků účinné vlasové péče.

Značka Gliss Kur proto přichází s regenerační řadou Gliss Kur Ultimate Oil Elixir, která nabízí vysoce kvalitní složení. „Speciální kombinace tekutých vlasových složek a pečujícího oleje umožňuje cíleně regenerovat vlasovou strukturu hluboko uvnitř, a zároveň je vlas rovnoměrně pokryt tenoučkou vrstvou, čímž se vyhlazuje jeho povrch,“ vysvětluje Dr. Poppe, ředitelka mezinárodního vývoje produktů vlasové kosmetiky společnosti Henkel a dodává: „Výsledkem je složení, které vlasům dodává hedvábnou jemnost a zářivý lesk, aniž je zatěžuje.“ Intenzivní receptura Nutri-Repair regeneruje poškozenou strukturu vlasu a vyplňuje praskliny na jeho povrchu. Obnovuje přirozenou odolnost vlasů, takže každý vlas je spolehlivě chráněn před lámáním, třepením konečků a vysoušením. Vlasy jsou pak úžasně hebké a nádherně lesklé.

  • Velmi poškozené, zatěžované a lámavé vlasy pravidelně umývejte šamponem Gliss Kur Ultimate Oil Elixir a poté aplikujte balzám Gliss Kur Ultimate Oil Elixir, který jejich povrch vyhladí. Díky této péči budou vlasy v jediném jednoduchém kroku regenerované, méně zacuchané a budou se lépe rozčesávat.
    • Expresní regenerační balzám Ultimare Oil Elixir je dokonalým přípravkem pro okamžitou péči během dne: jednoduše se aplikuje na suché nebo vlhké vlasy a nemusí se oplachovat.
    • Regenerační maska Ultimate Oil Elixir poskytuje hloubkovou péči – při použití dvakrát až třikrát týdně obnovuje vlasovou strukturu zevnitř, významně snižuje lámavost vlasů a dodává jim nádherný lesk.
    • Sérum Ultimate Oil Elixir je velmi speciální regenerační přípravek. Jeho inovativní složení obsahuje pečující olejový elixír a droboučké zlatavé částice, které vlasům dodávají ještě více zářivých odlesků. Sérum se zlatým třpytem rovněž pečuje o vlasovou strukturu a chrání vlasy před lámáním. I velmi křehkým a mdlým vlasům dodává tento přípravek hedvábnou jemnost a lesk, aniž by je zatěžoval.

Recenze

Recenze produktu Gliss kur Expres balzám Ultimate Oil Elixir 200 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Gliss kur Expres balzám Ultimate Oil Elixir 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze