Podrobné informace

Gelclair je viskózní gel.

Informace o produktu

Výrobce: HELSINN BIREX PHARMACEUTICALS LTD., DUBLIN
Značka: GELCLAIR
Kód výrobku: 99012
Kód EAN: 4032129019041
Držitel rozhodnutí: HELSINN BIREX PHARMACEUTICALS LTD., DUBLIN

Gelclair pomáhá při ošetřování poškození (defektů) v dutině ústní. Vytváří ochranný film, který pomáhá mírnit bolest, zkliňuje poškození ústní sliznice včetně těch, která jsou způsobena léky, nemocí, radioterapíí, chemoterapií, po chirurgických zákrocích v dutině ústní, traumatickými vředy způsobenými rovnátky, protézami a věkem.

Nalijte obsah sáčku s jednotlivou dávkou do sklenice a přidejte přibližně 40ml vody (3 polévkové lžíce). Směs dobře promíchejte a ihned použijte. Vyplachujte ústa, jak je nejdéle možné, nejméně jednu minutu, aby byly důkladně pokryty jazyk, patro, hrdlo, vnitřní strana tváří a všechny tkáně v ústní dutině. Vykloktejte a vyplivněte. Není-li voda k dispozici, přípravek může být použit neředěný. Jakýkoli zbytek ústní vody zlikvidujte.

Gelclair by se měl používat 3x denně podle potřeby. Po použití nejméně hodinu nejezte a nepijte.

Použití je kontraindikováno u kteréhokoli pacienta se známou přecitlivělostí na jakoukoli složku přípravku.
Přípravek lze používat i během těhotenství a kojení.

Složení:
Čištěná voda, povidon. maltodextrin.propylenglykol, makrogo UOO, hydogenovaný ricinový olej, kalium-sorbát, natrium - benzoát, hystelosa, benzalkonium - chlorid, aroma, dinatrium - acetát, dihydrát sodné soli sacharinu, natrium - hyaluronát, anaxolon.

Recenze

Recenze produktu Gelclair 21sáčků x125mg

Diskuze

Diskuze k produktu Gelclair 21sáčků x125mg

Přidat nový příspěvek do diskuze