Podrobné informace

Vyzkoušejte Garnier Perfect Blur, jedinečnou retušující bázi fungující jako zmizík na nedokonalosti pleti. Výsledkem je mladistvá pleť bez rozšířených pórů a vrásek.

Informace o produktu

Výrobce: L'OREAL Česká republika s.r.o.
Značka: GARNIER
Kód výrobku: 307580
Kód EAN: 3600541322134
Držitel rozhodnutí: L'OREAL Česká republika s.r.o.

Největším přáním žen po celém světě je mít dokonalou a mladistvě vypadající pleť bez nedokonalostí, rozšířených pórů a vrásek. Nyní se jim tento sen může splnit za méně než 5 vteřin! S Garnier, který přináší jedinečnou retušující bázi Perfect Blur, která retušuje nedokonalosti, zmatňuje pleť a odstraňuje známky stárnutí. Nová generace péče o pleť se stále hitem nejen v USA, ale i po celém světě, díky svým jedinečným výsledkům. Navíc je Perfect Blur bezbarvá, na rozdíl od make upu, dosáhne dokonalého a sjednoceného vzhledu i bez použití barevných pigmentů.

Okamžité výsledky Retušující péče Perfect Blur:*

  • 38% méně viditelnější vrásky
  • 38% méně viditelnější póry
  • 41% jemnější pleť
  • 41% vyšší rozjasnění pleti

I ženy, které novou Retušující péči testovaly okamžitě propadly jejímu kouzlu již po jedné aplikaci. Vrásky, zvětšené póry, nedokonalosti i přílišný lesk, vše zmizelo a pleť vypadala znatelně mladší.
Vyzkoušejte i vy Retušující péči od Garnier.
* Klinická studie prováděna značkou Garnier v roce 2013 a které se zúčastnilo 42 žen.

Optický efekt pro dokonale vypadající pleť
Kouzlo Garnier Perfect Blur Retušující péče spočívá ve speciálním inovativním složení, které funguje jako zjemňující báze, a spolu s jemnými částečkami odrážejícími světlo vytváří efekt opticky dokonalé pleti. Stačí nanést ráno po denním krému a během pouhých 5 vteřin vypadá Vaše pleť dokonale, vyhlazeně a mladistvě.
Okamžité a ohromující výsledky Retušují péče od Garnier byly ověřeny i pomocí klinické studie technologií Chromasphere, která simuluje denní sluneční svit a v kombinaci se speciální kamerou a softwarem objektivně vyhodnocuje účinnost péče, viditelnost vrásek a nedokonalostí a dokáže změřit také rozjasnění pleti.

Použití:
Naneste po denním krému na celý obličej. Před každým použitím setřepejte tubu směrem dolů.

Výrobky jsou dermatologicky testované. Výrobky s prokázanou účinností. Používá aktivní přírodní látky, které získává pečlivým výběrem a speciálními technologickými postupy, které zaručují jejich kvalitu a čistotu.

Složení (Ingredients):
aluminum hydroxide, cl 77491/iron oxides, cl 77891/titanium dioxide, disodium stearoyl glutamate (fil b163632/2), dimethicone, dimethicone crosspolymer, silica (nano)/silica, isododecane.

Recenze (2)

Recenze produktu GARNIER 5 Sec Perfect Blur retušující báze 30 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (4)

100 %

(2) (3)

80 %

až na poměrně vysokou cenu je vynikající

Diskuze

Diskuze k produktu GARNIER 5 Sec Perfect Blur retušující báze 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze