Podrobné informace

Fitoval Šampon je vhodný pro ošetření poškozených a vyčerpaných vlasů, pro posílení vlasů i k ošetřování vlasů.

Informace o produktu

Výrobce: KRKA
Značka: FITOVAL
Kód výrobku: 166623
Kód EAN: 3838989551971
Držitel rozhodnutí: KRKA

Účinné látky
Lecithín Liquíd
Rostlinné výtažky
D-panthenol

Užití
Šampon FITOVAL pro zpevněni vlasů a vlasových kořínků je mírný a neutrální rostlinný přípravek k ošetření a regeneraci citlivých poškozených vlasů a kůže hlavy. Výtažky z Šalvěje a kopřivy a významné biologicky aktivní látky, například lecitin, bílkoviny a D-pantenol (provitamín B5) posilují a regeneruji vlasy Šampon má neutrální pH a nedráždí kůži hlavy; je proto vhodný pro každý typ poškozených vlasů Přípravek je vhodný pro ošetření poškozených a vyčerpaných vtasů. pro posílení vlasů i k ošetřování vlasů.

Dávkování
Vlasy se namočí teplou vodou, nanese se malé množství šampónu a vytvořená pěna se vtírá do kštice, šampón se nechá působit 5 minut, pak se vlasy důkladně opláchnou vodou. Postup je možno dle potřeby opakovat. Používá se k pravidelnému myti po celý rok.

Šampon obsahuje zvláštní formu ichtyolu (tj. látku přírodního původu)a klimbazolu. D-panthenol (provitamín B5) a výtažky z arniky a rozmarýnu.Tyto látky působí proti hlavním příčinám tvorby lupů a likviduji nepříjemné doprovodné jevy. jakými jsou olupováni kůže na hlavě ,jeji svěděni a zanícení. Samponje vhodný provšechny typy vlasů.

Poznámka
Poškozené vlasy jsou citlivé, ztrácejí lesk a pevnost. Na dotek jsou hrubé a nesnadno se rozčesávají. Poškození vlasů způsobuje slunce, jednostranná strava, hormonální změny, časté barveni a elektrické vysušování a tvarování. Důvod však muže také spočívat v nevhodných přípravcích péče o vlasy a jejich nízké kvalitě. Anatomicky se vlas dělí na stéblo a kořen. Vlasové stéblo je viditelná část vlasu, která se nachází nad povrchem kůže. Vlasový kořen se nachází v kůži, ve vlasovém váčku neboli folikulu. Část kořene hluboko ve vlasovém váčku u vlasové matrice a papilyje zesílena a říkáme jí vlasová cibulka. Průměrná tloušťka vlasu je 0,05 až 0,1 mm a vlas má 3 vrstvy. Vnitřní vrstva se nazývá dřeň neboli medula. Střední vrstva se nazývá kůra neboli cortex a vnější vrstva se nazývá kutikula. Vnitřní vrstva (dřeň) je sestavena z buněk, které ještě nejsou zcela zrohovatělé, zatímco střední vrstva (kůra) je sestavena ze zcela zrohovatělých buněk, které představují až 90% váhy vlasu. Na této vrstvě je závislá jeho pevnost.

Složení
Ichtyol (tj. látka přírodního původu) a klimbazol. D-panthenol (provitamín 85) a výtažky z arniky a rozmarýnu.

Recenze (2)

Recenze produktu Fitoval šampon 200 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (1)

100 %

Výborný šampon,hlava nesvědí,vlasy a pokožka jsou zdravější,doporučuji!

(1) (0)

100 %

je příjemný, nesvědí ,vlasy jsou lepší

  • je pro poškozené vlasy a taky pro pokožku hlavychtěla jsem vyzkoušet něco jiného

Diskuze

Diskuze k produktu Fitoval šampon 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze