Podrobné informace

Fitoval proti úbytku vlasů je pro vlasy skutečným energetickým koktejlem. Zregenerujte vaše vlasy!

Informace o produktu

Výrobce: KRKA
Značka: FITOVAL
Produktová řada: Fitoval
Kód výrobku: 166306
Kód EAN: 3838989550189
Držitel rozhodnutí: KRKA

Glykogen, hydrolyzované pšeničné peptidy a výtažky z rozmarýnu a arniky slouží buňkám vlasových kořínků jako doplňkový zdroj energie.

Účinné látky:

  • Ichtyol
  • Klimbazol
  • D-panthenol

Šampon FITOVAL Plus je pro naše vlasy skutečným energetickým koktejlem. Glykogen, hydrolyzované pšeničné peptidy a výtažky z rozmarýnu a arniky slouží buňkám vlasových kořínků jako doplňkový zdroj energie a tím urychlují regeneraci a růst vlasů. Šampon je jemný a určený pro všechny typy vlasů.

Vlasy se namočí teplou vodou, nanese se malé množství šampónu a vytvořená pěna se vtírá do kštice, šampón se nechá působit 5 minut, pak se vlasy důkladně opláchnou vodou. Postup je možno dle potřeby opakovat.

Snížení nadměrné ztráty vlasů, eliminace poruch růstu a regenerace vlasů.

Zvýšení kvality vlasů, jejich lesku a vitality.

Přípravek je dermatologicky testován.

Šampon obsahuje zvláštní formu ichtyolu (tj. látku přírodního původu) a klimbazolu, D-panthenol (provitamín B5) a výtažky z arniky a rozmarýnu. Tyto látky působí proti hlavním příčinám tvorby lupů a likvidují nepříjemné doprovodné jevy, jakými jsou olupování kůže na hlavě, její svědění a zanícení. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů.

Každý den přijdeme o 50 až 70 vlasů. Starosti bychom si měli dělat v případě, když o ně přicházíme více. Příčinami nadměrného ztráty vlasů jsou dědičné faktory, hormonální aktivita androgenů, stres, chemické látky, mechanické poškození, nedostatečný přívod krve do kůže hlavy nebo její onemocnění. Vlasy se ztenčí, zjemní a ztrácejí lesk.

Anatomicky se vlas dělí na stéblo a kořen. Vlasové stéblo je viditelná část vlasu, která se nachází nad povrchem kůže. Vlasový kořen se nachází v kůži, ve vlasovém váčku neboli folikulu. Část kořene hluboko ve vlasovém váčku u vlasové matrice a papily je zesílena a říkáme jí vlasová cibulka. Průměrná tloušťka vlasu je 0,05 až 0,1 mm a vlas má 3 vrstvy. Vnitřní vrstva se nazývá dřeň neboli medula. Střední vrstva se nazývá kůra neboli cortex a vnější vrstva se nazývá kutikula. Vnitřní vrstva (dřeň) je sestavena z buněk, které ještě nejsou zcela zrohovatělé, zatímco střední vrstva (kůra) je sestavena ze zcela zrohovatělých buněk, které představují až 90% váhy vlasu. Na této vrstvě je závislá jeho pevnost.

Recenze (8)

Recenze produktu Fitoval Plus šampon 200 ml

Recenze od 8 uživatelů s celkovým hodnocením 77 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (4)

100 %

ověřená kvalita

(4) (3)

100 %

Již v minulosti mi pomohl. Po několikatýdenním používání začaly dorůstat nové vlasy.

(4) (2)

100 %

(4) (2)

50 %

Jsem spokojená, kupuji opakovaně. Skutečně omezuje padání vlasů.

  • Opravdu pomáhá zlepšit kvalitu vlasů
  • Vyšší cena

(4) (2)

60 %

(3) (4)

100 %

(4) (4)

40 %

Nic moc - mierne zvyseny lesk, no vypadavanie vlasov nijak neobmedzil po mesacnom pouzivani. Po pouziti, kondicioner nedokaze uhladit vlasy, su rozpyrene.

(6) (1)

60 %

Koupila jsem ho z důvodu vypadávání vlasů společně ještě s tobolkami fitoval bohužel ještě účinek nemohu posoudit. Používám teprve týden.

  • není za potřebí kondicionér a to mám dlouhé vlasy, šampon je příjemný.
  • čekání na omytí

Diskuze

Diskuze k produktu Fitoval Plus šampon 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze