Podrobné informace

FC CC krém Natural díky moderní technologii korekčních barvících látek pomáhá zakrýt nedostatky pleti, stahuje póry a pokožku rozzáří.

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA AG
Značka: FC
Kód výrobku: 293152
Kód EAN: 7640119232584
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA AG

FC CC krém Natural je inspirován přírodou. Ochranné přírodní látky a pigmenty obsažené v přípravku, pocházejí z čistých přírodních zdrojů a ideálně kombinují zkrášlující a korekční vlastnosti přípravku.

Výhody užívání produktu

Přípravek díky moderní technologii korekčních barvících látek pomáhá zakrýt nedostatky pleti, stahuje póry a pokožku rozzáří. Přípravek dodává pokožce bezchybné a přirozeně vypadající krytí. Obsažené účinné látky pocházející z přírodních zdrojů napomáhají obnovení pokožky, potlačují známky předčasného stárnutí, hydratují a tím komplexně ošetřují pokožku tváře. Obsažené antioxidanty neutralizují škodlivé volné radikály a díky složkám ochranného faktoru poskytuje pleti celodenní ochranu před škodlivými vlivy UV záření.

Způsob použití

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačováním dávkovače vytlačte potřebné množství krému na ukazovák a krouživou masáží aplikujte na čistou a suchou pokožku. Optimální množství aplikovaného přípravku přizpůsobte své pokožce!!

Recenze

Recenze produktu FC CC ceutical Natural 30 ml

Diskuze

Diskuze k produktu FC CC ceutical Natural 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze