Podrobné informace

Hydratační CC krém zahrnuje v jednom přípravku podkladový krém na zlepšení kvality pokožky a účinnou látku pro péči o pokožku.

Informace o produktu

Výrobce: HERB-PHARMA AG
Značka: FC
Produktová řada:
Kód výrobku: 293154
Kód EAN: 7640119232621
Držitel rozhodnutí: HERB-PHARMA AG
Hydratační CC krém zahrnuje v jednom přípravku podkladový krém na zlepšení kvality pokožky a účinnou látku pro péči o pokožku.

Hydratační CC krém zahrnuje v jednom přípravku podkladový krém na zlepšení kvality pokožky a účinnou látku pro péči o pokožku. S nejnovější technologií korekčních barvících látek zakrývá drobné nedostatky pokožky, sjednocuje tón pleti a zároveň jí rozjasňuje. Díky jemné konzistenci zabezpečuje její bezchybný vzhled. Tato krémová konzistence hydratuje do hloubky a ošetřuje pokožku tváře a tím se pokožka stává hebká a svěží. Obsažené antioxidanty neutralizují škodlivé volné radikály a díky složkám ochranného faktoru poskytuje pleti celodenní ochranu před škodlivými vlivy UV záření.

Použití a dávkovaní

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačováním dávkovače vytlačte potřebné množství krému na ukazovák a krouživou masáží aplikujte na čistou a suchou pokožku. Optimální množství aplikovaného přípravku přizpůsobte své pokožce!

Recenze

Recenze produktu FC CC ceutical hydratační krém 30 ml

Diskuze

Diskuze k produktu FC CC ceutical hydratační krém 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze