Úvodní strana Krása a hygiena Dermokosmetika Dermokosmetika na tělo Dermokosmetika tělové krémy

EUCERIN AtopiControl krém na ruce AtopiControl Acute krém dárková kazeta

Kód výrobku: 458573
  • Fázově přizpůsobená péče pro atopickou pokožku.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Dnes odešleme, v pondělí 30. 11 u vás.

Dnes odešleme, v pondělí 30. 11 u vás.

Běžná cena: 714 Kč
536 Kč
Ušetříte: 25 % (178 Kč)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

EUCERIN AtopiControl krém na ruce AtopiControl Acute krém dárková kazeta

Atopická dermatitida – známá také jako atopický ekzém – je kožní onemocnění, během něhož je pokožka suchá, zarudlá, podrážděná a svědí. Toto svědění nutí ke škrábání, které příznaky dále zhoršuje a může vést ke kožní infekci. Atopická dermatitida může také negativně ovlivňovat spánek a kvalitu života. Když trpí kojenci a děti, jejich rodiče se mohou cítit bezmocní a obviňovat se.     

Onemocnění má dvě odlišné fáze

  1. Akutní fáze, kdy pokožka vzplane
  2. Období mezi vzplanutími, kdy je pokožka klidnější

Protože neexistuje žádný známý lék na atopickou dermatitidu, je hlavním cílem při každodenní péči o atopickou pokožku prodloužit neakutní fáze. Při vzplanutí je kladen důraz na co nejrychlejší zklidnění pokožky. Eucerin AtopiControl nabízí dermokosmetickou péči přizpůsobenou oběma fázím, kterou atopická pokožka potřebuje.

Většina výrobků v této řadě obsahuje jedinečný komplex aktivních složek se zklidňujícím licochalconem A a ceramidy posilujícími kožní bariéru. Při každodenním používání tyto výrobky základní péče – sprchový olej, lehká tělová emulze, tělové mléko, krém na ruce, pleťový krém a univerzální krém – zmírňují vysušování, zarudnutí a svědění.

Eucerin AtopiControl Acute krém byl vyvinut speciálně pro úlevu pokožce během vzplanutí – zklidňuje zarudnutí a svědění a snižuje potřebu škrábání. Eucerin AtopiControl Sprej proti svědění pokožku okamžitě ochlazuje, zmírňuje svědění během 60 vteřin a poskytuje úlevu až na šest hodin.* Lze jej používat, pokud pokožka svědí mezi vzplanutími nebo v akutní fázi atopické dermatitidy. Dále účinně působí na svědící pokožku při onemocnění lupénkou, xerózou nebo cukrovkou.

Výzkum ukazuje, že Eucerin AtopiControl Acute krém2, Eucerin AtopiControl Tělové mléko** a Eucerin AtopiControl Lehká tělová emulze*** také podporují kvalitu spánku a zlepšují kvalitu života.

Tato výrobková řada bez parfemace je vhodná pro dospělé, děti a kojence od tří měsíců****. 

* Beiersdorf spol. s r.o., měření skóre svědivosti, březen/duben 2018. 104 testovaných osob (32 s atopickou dermatitidou, 41 se suchou pokožkou (20 s cukrovkou), 31 s mírnou lupénkou). Přímá aplikace výrobku, 1 minutu a  a 6 hodin po aplikaci. 

** Beiersdorf spol. s r.o., uživatelská studie Eucerin Tělového mléka AtopiControl  a Eucerin Acute krému AtopiControl při současném používání, květen 2017. N = 141, 4 týdny, lehká až střední AD, DLQI (Dermatologický index kvality života) a kvalita spánku

*** Beiersdorf spol. s r.o., uživatelská studie, Itálie, duben/květen 2019

**** S výjimkou Eucerin Spreje proti svědění AtopiControl a Eucerin Krému na ruce AtopiControl, které jsou vhodné pro děti od tří let.

Dárková sada obsahuje

  • EUCERIN AtopiControl krém na ruce
  • EUCERIN AtopiControl Acute krém  

Informace o produktu

Výrobce: Beiersdorf s.r.o.
Značka: EUCERIN
Kód výrobku: 458573
Kód EAN: 9005800338071
Držitel rozhodnutí: Beiersdorf s.r.o.

Recenze

EUCERIN AtopiControl krém na ruce AtopiControl Acute krém dárková kazeta

Diskuze

EUCERIN AtopiControl krém na ruce AtopiControl Acute krém dárková kazeta

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka