Úvodní strana Výživa a hubnutí Sportovní výživa Kreatin Ethyl Ester

Doplňky stravy s ethyl esterem

Ethyl ester je nezbytným doplňkem stravy pro všechny sportovce a kulturisty. Dokáže pomoci vypracovat vaše svaly a zvýší laťku vašich sportovních výkonů

Doplňky stravy s ethyl esterem - detailní popis

Proč používat ethyl ester?

Jestliže praktikujete kulturistiku nebo podobně namáhavý sport, pak jistě víte, jak je vaše tělo po každém tréninku unavené a rozbolavělé. Lidský organismus není na opakovanou nadměrnou zátěž připraven, a proto je potřeba tělu pomoci a dodat látky, které si nedokáže samo vyrobit v potřebné míře. Jednou z těchto látek je i kreatin ethyl ester. Pravidelnou konzumací tabletek ethyl esteru dodáte tělu potřebnou výživu a budete opět podávat nadprůměrné fyzické výkony.

Podpořte tvorbu svalů s ethyl esterem

Pokud pravidelně cvičíte a stále nevidíte výsledky, začněte své tělo zásobovat kreatin ethyl esterem. Ethyl ester napomáhá k tvorbě svalů a díky němu získáte svou vysněnou ideální postavu. Nezáleží na tom, zda jste kulturista, nebo jen občasný návštěvník posilovny, s ethyl esterem podpoříte své namožené tělo.

Kdo by měl začít pravidelně užívat ethyl ester?

Ethyl ester je určen pro všechny sportovce, a to především pro ty, kteří musí opakovaně podávat perfektní fyzické výkony. Kreatin ethyl ester ocení hlavně kulturisté, atleti a hokejisté, jelikož slouží jako bohatá sportovní výživa a maximální podpora výkonnosti při intenzivních a vyčerpávajících fyzických výkonech.

Účinnost kreatin ethyl esteru

Podle zveřejněných studií je ethyl ester až 40x účinnější než standardní monohydráty. Ethyl ester zbytečně nezavodňuje, rychle se vstřebává, napomáhá ke správné funkčnosti organismu při namáhavých fyzických výkonech a k vývoji a růstu svalů. Optimálních výsledků dosáhnete při užívání 3 g ethyl esteru denně.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka