Úvodní strana Výživa a hubnutí Sportovní výživa Kreatin Kreatinové směsi

Kreatinové směsi

Kreatinové směsi obsahují kombinaci různých forem kreatinu a dalších suplementů, které podporují růst svalové hmoty a zároveň podporují odbourávání tuků. Kreatinové směsi zaručují lepší využití a účinek kreatinu v těle. Jeho úlohou je zásobovat především svalovou tkáň rychlou energií, v době krátkodobé nadměrné zátěže.

Kreatinové směsi - detailní popis

Využití kreatinových směsí

Užíváním kreatinu a kreatinových směsí se zvyšuje koncentrace kreatinu ve svalech, zvětšuje se objem svalové hmoty (zadržováním vody ve svalu) a do jisté míry i svalová síla. Vzhledem k procesům, které kreatin v těle člověka ovlivňuje, staly se kreatinové směsi a doplňky stravy s obsahem kreatinu nedílnou součástí sportovní medicíny a sportovců.

Nabídka kreatinových směsí

V současné době je na trhu široký výběr kreatinových směsí a dalších doplňků stravy s vyšším či nižším obsahem kreatinu, stačí si jen vybrat. Jaké formě dáváte přednost vy? Sypké formě, tekuté či kreatinovým tabletám? Na lékárně.cz najdete jak čistý kreatin a kreatinové směsi, tak celou řadu dalších potravinových doplňků vhodných pro aktivní i víkendové sportovce.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám