Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

ELANCYL Liporeducteur vyhlaz.koncentr.na celul.

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
ELANCYL Liporeducteur vyhlaz.koncentr.na celul.
zeštíhlující přípravek s chronoprogramovanou texturou, který posupně uvolňuje účinné látky, aby působily v ten nejlepší okamžik Více informací
Kód výrobku: 29209
Cena s DPH: 629 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku ELANCYL Liporeducteur vyhlaz.koncentr.na celul.

ELANCYL – vyhlazující koncentrát LIPO- RÉDUCTEUR

  • První zeštíhlující přípravek s chronoprogramovanou texturou, který posupně uvolňuje účinné látky, aby působily v ten nejlepší okamžik.
  • Zeštíhlující účinek v průběhu 24 hodin.

Celulitida, která postihuje především ženy, je způsobena nerovnováhou v činnosti tukových buněk (adipocytů). Dochází ke zvýšenému ukládaní tuků a zpomalenému odbourávání, což má za následek podstatné zvýšení množství i objemu tukových buněk. Tento jev je většinou doprovázen zadržováním vody a zpomalením krevní mikrocirkulace.
Celulitida je velmi často hormonálního původu a její stav zhoršuje špatná krevní mikrocirkulace, nedostatek pohybu, rychlý přírůstek na váze, stres, dědičné vlivy a nevyvážená strava. Celulitidou mohou být postiženy ženy všech věkových kategorií, bez ohledu na tělesnou váhu. Vyskytuje se především na hýždích, stehnech, břiše pažích. Všechny živé organismy jsou řízeny svými „vnitřními hodinami“ v závislosti na čase( chronobiologie). Tyto biologické rytmy ovlivňují i činnost tukových buněk a tím i celulitidu.
Ráno dochází k přirozené podpoře lipolýzy (uvolňování tuků) a večer ke zvýšené lipogenezi (ukládání rezervních tuků). Večer se také zrychluje krevní mikrocirkulace a zlepšuje drenáž (odplavování toxinů a nahromaděné vody v tkáních).
Laboratoře Elancyl využily tyto poznatky o chronobiologii v boji proti celulitidě a vyvinuly řadu zeštíhlujících přípravků, které působí v dokonalém souladu s biorytmy tukových buněk.
Ošetřující zeštíhlující přípravky Elancyl uvolňují své účinné látky v ten nejvhodnější okamžik, aby podpořily odbourávání tuků, omezily jejich ukládání a zlepšily odplavování toxinů a nahromaděné vody.
Aby zabránily hromadění tuků, podpořily jeho odbourávání, optimalizovaly a stimulovaly krevní mikrocirkulaci, zlepšily odplavování toxinů a nahromaděné vody: laboratoře Elancyl vyvinuly Vyhlazující koncentrát Lipo-réducteur. Tento první zeštíhlující přípravek s chronoprogramovanou texturou podporuje přirozené biorytmy tukových buněk Gel s mikrokapslemi rozdílnou dobou penetrace uvolňuje postupně své účinné látky v průběhu 24 hodin vždy v okamžik, kdy lze dosáhnout maximálního účinku. Stačí pouze jediná aplikace ráno.
Okamžitě po aplikaci Vyhlazujícího koncentrátu Lipo-réducteur kofein a jeho soli podporují lipolýzu (přirozené ranní uvolňování a odbourávání tuků) a ostatní účinné látky postupně působí proti lipogenezi (večernímu ukládání tuků), aktivují krevní mikrocirkulaci a stimulují odplavování toxinů a vody.

Aplikace:
Stačí pouze jediná aplikace ráno.

Výsledek:
Úbytek v centimetrech:

  • až 2,9 cm po 14 dnech
  • až 3,7 cm po 28 dnech

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz