Podrobné informace

Doliva olivová maska osvěžující na zarudlou pleť. Jogurtové proteiny a pomerančový olej mírní zarudnutí pleti způsobené rozšířenými žilkami.

Informace o produktu

Výrobce: DR.THEISS
Značka: DOLIVA
Produktová řada:
Kód výrobku: 136751
Kód EAN: 4016369624951
Držitel rozhodnutí: DR.THEISS

Použití
Chladivá a osvěžující maska pro namáhanou, podrážděnou pokožku a pokožku náchylnou na kuperózu (praskající cévky v obličeji, zarudnutí kůže). S hodnotnými jogurtovými proteiny, přírodním olejem z pomerančů a se za studena lisovaným olivovým olejem. Podrážděná pokožka, která je náchylná na kuperózu se zklidní a je o ni intenzivně pečováno. Pokožka je svěží a jemná.

1-2 x týdně nanést na vyčištěnou pleť a nechat působit asi 10 minut. Zbytky masky odstranit kosmetickým ubrouskem.

Olivový olej
Olivový olej má vysoký podíl (až 80 %) jednoduchých nenasycených mastných kyselin a patří k nejzdravějším olejům. Olivový olej extra vergine s obsahem přírodního vitamínu E a fenolických látek jako jsou jednoduché fenoly oleuropein a flavonoidy, má vysoký antioxidační účinek. Vysoce ceněný olej je z tohoto důvodu ideální k výrobě kosmetiky pro péči o pokožku. Japonští vědci došli v jedné své studii k senzačnímu závěru, že zevní používání olivového oleje má velice kladný vliv na strukturu pokožky.

Recenze

Recenze produktu Doliva osvěžující obličejová maska zarudlá pleť 30ml

Diskuze

Diskuze k produktu Doliva osvěžující obličejová maska zarudlá pleť 30ml

Přidat nový příspěvek do diskuze